EURO 2024 kapsamında Prometeon’a özel açıklamalarda bulunan A Milli Futbol Takımı’mızın kaptanı Hakan Çalhanoğlu, “Bu turnuva bizim için çok önemli ve umuyorum ki iyi geçecek” dedi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı’mızın kaptanı Hakan Çalhanoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) kapsamında dünyanın endüstriyel ve ticari lastik odaklı tek global şirketi Prometeon’un sosyal medya hesabına özel bir röportaj verdi. Prometeon, Türkiye Futbol Federasyonu arasında imzalanan üç yıllık anlaşma kapsamında Türkiye A Milli Erkek Futbol Takımı’nın resmi sponsoru konumunda yer alıyor.

A Milli Futbol Takımı’nın çok genç ve çalışkan bir takımolduğunu belirten Hakan Çalhanoğlu, “Önemli adımlar atmaya çalışıyoruz ki, yapıyoruz bunu da. Bu turnuva bizim için çok önemli ve Umuyorum ki iyi geçecek” dedi.

Kulübü İnter’de iyi bir sezon geçirdiğini ifade eden Çalhanoğlu, “Buraya da motive geldim. Herkes çok istekli. İnşallah bunu da maçlarda gösteririz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.

Milli takımı seçtiğim zamanlar hiç düşünmediğini belirten Hakan Çalhanoğlu, “Direk seçtim, kalbimi dinledim. Düşünenler de vardı, seçmeyenler de vardı. Anne ve babama teşekkür etmek istiyorum. Kültürümüzü hiçbir zaman unutmadık, nereden geldiğimizi unutmadık. Şimdi oradaki Türk’ler ülkelerine gelemediği zaman özlüyorlar. Eminim ki ‘Sarı Duvar’ kırmızı olacak. Orada bizi dört gözle bekliyorlar. Milli takıma aslında başarı getirmek istiyoruz. Bu benim en büyük amacım. Bu turnuva için gerçekten hislerim çok yüksek” diye konuştu.

Önceki İçerikErden Timur: Bu sezon korkunç geçti
Sonraki İçerikBeşiktaş, Paulista’ya verilecek parayı açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz