Maçı kazanacak bir takımımız var

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında yarın akşam Türk Telekom Arena’da Atletico Madrid ile karşılaşacak olan Galatasaray’da, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Atletico karşısında maçı kazanabilecek bir takımlarının olduğunu söyledi.

Karşılaşmanın oynanacağı Türk Telekom Arena’da yapılan basın toplantısında konuşan Hamzaoğlu, maç hakkında düşüncelerini aktardı. Atletico Madrid’in grubun iyi takımlarından biri olduğunu belirten Hamzaoğlu, rakiplerine göre bir takım sahaya sürmeyeceklerini ve kendi oyunlarını oynayacaklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Şampiyonlar Ligi’nde en son ulaşmak istediğimiz yer kupayı kaldırmak. Lig de belki iyi başlangıç yapamadık ama doğru yoldayız ve bu yolda da emin adımlarla yürüyeceğiz. Atletico Madrid takımını herkes takip ediyor. Biz geçen dönemlerde Real Madrid maçına da farklı bir konsantrasyonla çıkmıştık. İnşallah yarın da farklı bir konsantrasyonla maça çıkıp iyi futbol oynayıp kazanacağız.

Şu an sonuçlara baktığımızda favorinin Atletico olması kaçınılmaz ama her zaman favoriler kazanmaz. Yarın taraftarımızla birlikte farklı bir Galatasaray sahada olacak. Sahada takım olarak oynadığımızda kazanabilecek bir takım olacağız. Kendi oyunumuzu oynayacağız. Kimse rakibimize karşı oluşturacağımız bir kadro düşünmesin. Onları da düşünüyoruz, fakat dediğim gibi biz kendi oyunumuzu oynayacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here