Spor dünyasındaki gerginlik her yerde ortaya çıkmaya başladı. Togay Bayatlı’nın cenazesine spor dünyasından çok sayıda isim katılmış, Hasan Arat ve Ali Koç’un Dursun Özbek ile birbirlerini görmezden gelmeleri dikkati çekmişti.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın da Togay Bayatlı’nın cenazesinde TSYD eski başkanı ve Milliyet gazetesi yazarı Attila Gökçe ile tartıştığı iddia edildi.

Yeniçağ’ın haberine göre; Spor yazarı Togay Bayatlı’nın cenaze töreninde Attila Gökçe ile Hasan Arat arasında tartışma çıktı. Hasan Arat, bir röportajında kendisi için “Kibirli” kelimesini kullandığı gerekçesiyle Attila Gökçe’ye çıkıştı.

Attila Gökçe, “Ahmet Nur Çebi’nin röportajı. O kelime benim değil onun lafı” karşılığını verdi. Sözlü tartışma sonrası Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır da devreye girdi. İddialara göre; Hasan Arat, Tayfur Bayındır’a parmak sallarken Bayındır ise, ‘Sen bana parmak sallayamazsın’ diye çıkıştı.

Hasan Arat, daha önce de basın toplantısında, spor yazarı Gökhan Dinç’e sorduğu soru nedeniyle sert bir şekilde çıkışmış, Dinç sergilenen tavır üzerine toplantıyı terk etmişti.

Önceki İçerikErol Bilecik “Maç 90 dakika olmayacak” derken neyi kast etti? İşte Fenerbahçe’nin Süper Kupa planı
Sonraki İçerikŞenol Güneş: Futbolu Güney Kore’de noktalamak isterim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz