Bitexen Hatayspor ile birlikte yürümeye devam edecek

Bitexen, 2021 yılından beri olduğu gibi yeni sezonda da Atakaş Hatayspor’un yanında olmaya devam edecek. 

Bitexen, bordo beyazlı kulubün 2023-2024 sezonunda Süper Lig’e daha güçlü bir şekilde dönebilmesi için mevcut sponsorluk anlaşmasının yanında finansal olarak yeni kaynak yaratmalarına da destek olacak.

Türk sporuna en çok değer katan markaların başında yer alan Bitexen, şubat ayında yaşanan ve Türkiye’yi derinden etkileyen deprem felaketinin ardından Süper Lig’ten çekilme kararı alan Atakaş Hatayspor’u, yeni sezonda da desteklemeye devam edecek. Bitexen, Atakaş Hatayspor’un 2023-2024 sezonunda Süper Lig’e güçlü bir şekilde dönebilmesi için kulübe olan desteklerini sürdürecek.

Bitexen ve Atakaş Hatayspor arasındaki devam eden iş birliği kapsamında, Bitexen Kurumsal İletişim ve Spor İçeriklerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ozan Erdoğ, Hatayspor Başkan Vekili Aydın Toksöz ve Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in katılımıyla bir imza töreni düzenlendi.

HATAYSPOR’UN YANINDAYIZ

Bitexen Kurumsal İletişim ve Spor İçeriklerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ozan Erdoğ törende yaptığı konuşmada, “Bitexen olarak son yıllardaki sponsorluk çalışmalarımızla Türk sporuna en çok değer katan markaların başında geliyoruz. Hatayspor ile ilk olarak 2021 yılında sponsorluk anlaşmamızı imzaladık. Bu anlaşma kapsamında 2025 yılı sezon sonuna kadar Hatayspor Forma Göğüs reklamı Bitexen olacaktı ve bu kapsamda Hatayspor’a ciddi oranda kaynak yarattık” dedi.

Erdoğ sözlerine şöyle devam etti: “Ancak bildiğiniz üzere ülke olarak 6 Şubat 2023 günü çok ağır bir felakete uyandık. Bu zorlu süreci atlatmak için millet olarak omuz omuza verdik ve halen bir dayanışma ruhu içerisinde yaraları sarmaya çalışıyoruz. Şüphe yok ki bu elim felaketten en çok etkilenen illerin başında Hatay geliyor. Hatay ili kadar Hatayspor da bu süreçten olumsuz etkilendi ve geçen sezon ligden çekilmek zorunda kaldı. Ancak sayın yönetim kurulunun ve hocamız Volkan Demirel’in yoğun çaba ve gayretleri ile bu yıl tekrar ligde yer almak için yeni sezon hazırlıklarına başladılar.  Bizleri gururlandırdılar. Hatayspor’un önemli bir paydaşı olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu dönemde kendilerinin yanındayız ve gelecek sezon için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Kulübün bu zor süreçte yeni finansman kaynaklarına erişebilmesi için bazı sponsorluk haklarımızdan feragat ederek yeni kaynak yaratmaları için de destek olma kararı aldık. Ayrıca mevcut sponsorluk anlaşmamız kapsamındaki finansman desteğimizi de yerine getirdik. Büyük bir onurla belirtmek isteriz ki bu süre kapsamında forma göğüs reklamı haklarımızı kullanmayıp çorap reklamlarında yer almaya devam edeceğiz. Türk futbolunun en büyük destekçilerinin başında gelen markalardan biri olarak her adımımızı da bu sorumlulukla atıyoruz. Hatayspor’un yeni sezonunun hayırlı olmasını ve başarıları ile bizleri gururlandırmalarını diliyoruz.”

Hatayspor Başkan Vekili Aydın Toksöz törende yaptığı konuşmada, “Bitexen ile 2021 yılından beri süre gelen bir sponsorluk anlaşmamız var. Bu süreçte yanımızda olduklarını hissettirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bitexen ile  2025 yılında bitecek olan bir sponsorluk söleşmemiz vardı. Yaşadığımız felaketten sonra Hatayspor’u daha iyi yerlere getirebilmek adına desteğe ihtiyacımız olduğu aşikardı. Sponsorlarımızın destekleri ile yeni sezona katılabilmeyi başarabildik. Sponsorluk destekleri ile 2023-2024 sezonuna katılım gösterebileceğiz. Bu başarıyı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve sponsorlarımızın destekleri ile elde edilebildik. Bitexen’e hem takımımıza hem şehrimize sunduğu desteklerden ötürü çok teşekkür ederiz,” dedi.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel törende yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Bu sponsorluk anlaşmasından ötürü Bitexen’e çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz üzere Bitexen geçen sene göğüs sponsorumuzda. Bu sene de Bitexen bizi yanlız bırakmadı. Bu nedenle kendilerine minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler oldukça, sizin gibi sponsorluklar oldukça biz kulüp olarak, oyuncular olarak, futbolun paydaşları olarak bir şeyler yapabiliriz. Her zaman söylediğim ve söyleyeceğim gibi ayağa kalkması gereken bir Hatay ve ayağa kalkması gereken bir Hatayspor var. Sizlerin yardım ve destekleri ile orada yaşananların neler olduğunu bilerek ve hissederek yanımızda olunmasını diliyorum. Bu tabii ki diğer illerimiz için de geçerli. Biz kendimizi yalnızca Hatayspor olarak görmüyoruz. Bu depremi yaşayan 11 ilimizdeki her insanın yanında olmak amacıyla görevimi sürdürüyorum ve devam etmekten de gurur duyuyorum. Sizlerin de desteği ile ayağa kalktık yürümeye başladık. Önümüzdeki süreçte de Hatayspor olarak koşacağız.”

Önceki İçerikTurizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nde yeniden seçilen Haluk Özsevim yönetimi görev bölümü yaptı
Sonraki İçerikYücespor Kulübü’nün Zuhuratbaba’da düzenlediği Şöhretler Futbol Turnuvası devam ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz