YELKEN TUTKUNLARI KALAMIŞ’TA BİR ARAYA GELECEK

HUAFON CUP İÇİN YARIŞ DETAYLARI AÇIKLANDI

Spandeks ve poliüretan üretiminde dünyanın lider firmalarından Huafon Group’un ana sponsorluğu ile Suadiye Yelken Kulübü ve Poseidon Yelken’in ortak organizasyonunda 4-5 Haziran’da gerçekleşecek olan ‘Huafon Cup’ ile ilgili yarış ilanı ve rota kartları yayınlandı.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve Huafon’un ana sponsorluğu ile Suadiye Yelken Kulübü ve Poseidon Yelken’in ortak organizasyonunda 4-5 Haziran’da gerçekleşecek olan Huafon Cup” yelken yarışları ile ilgili yarış ilanı, rota kartları ve kayıt formu Suadiye Yelken Kulübü’nün web sitesinde (www.suadiyeyelken.org.tr ) yayınlandı.

1464604438_IMG_2974Yarışlar ilk gün Kalamış Koyu’ndan start alacak, Fenerbahçe Sığlık Çakarı (Digavsing) ile 1 No’lu Poseidon Yelken şamandırası ve Büyükada Sığlık Çakarı iskelede bırakıldıktan sonra Suadiye Yelken Kulübü şamandırasında tamamlanacak. İkinci gün ise Caddebostan parkurunda rüzgarüstü-rüzgaraltı rotada iki şamandıra yarışı yapılacak.

IRC 0-1-2-3-4 ve destek sınıfındaki teknelere açık olan yarışlara 2 Haziran 2016 tarihine kadar kayıt yaptırılabilecek.

Teknelerin kıyasıya mücadele edeceği etkinlikte Huafon Group adına “7bela” isimli tekne yarışacak. Yelken severleri bir araya getirecek olan organizasyon ile Marmara Denizi sularında görsel şölen yaşanacak. Etkinliğe Huafon Group’u temsilen Huafon Spandex global CEO’su Mr. Jichu Pan, Huafon Türkiye CEO’su Mr. Bo Cheng ve Huafon Türkiye Genel Müdürü Ersan Altan katılacak.

1464604439_IMG_3026

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here