Posta Gazetesi’nde 15 yıldır aralıksız sağlık yazıları kaleme alan, İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Teoman Cem Kadıoğlu ile yollar ayrıldı.

Kadıoğlu’nun yazılarına son verilmesinin nedeni ise sosyal medya hesabından “Hürriyet gazetesi İstanbul gerçek bayi satışı 28.000, toplam Türkiye bayi satışı 60.000. Bu sayılara inilmesinin tek nedeni sosyal medya ve dijital devrim mi? Bu rakamlar basında çıktı, hatta Fatih Altaylı da yazdı” şeklinde yaptığı paylaşım oldu.

Kadıoğlu bu tweetinden bir süre sonra yeni bir paylaşımda daha bulunarak, ” Bu twitimden sonra 15 yıldır aralıksız her gün sağlık köşesi yazdığım Posta gazetesindeki yazılarıma son verildi. Pek üzüldüm..! ” yazdı.

TEOMAN CEM KADIOĞLU KİMDİR?

Robert Kolej (1979) ve İstanbul Tıp Fakültesi (1985) mezunudur. Monash Üniversitesinde bir yıl erkek kısırlığı mikrocerrahisi eğitimi alarak, Türkiye’de ilk mikrocerrahi varikosel ameliyatını 1992’de başlatmış olup halen 5000 üzerinde vaka ile en geniş seriye sahiptir.Ülkemizdeki ilk Androloji Polikliniğini ve ilk Androloji laboratuvarlarını İstanbul Tıp Fakültesinde kurmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında 150 kadar bilimsel yayını bulunmaktadır. Kadıoğlu Sağlık Hizmetleri Ltd. (1993) kurucusudur. Tümlab Androloji Laboratuvarları (Nişantaşı-Bakırköy)’ün kurucusudur. Epiderm Poliklinikleri Nişantaşı, Etiler, Bağdat caddesi, Bakırköy ve Bakü şubelerinde lazer epilasyon ağırlıklı hizmet vermektedir. Teoman Cem Kadıoğlu 1974 yılından itibaren Galatasaray Spor Kulübü üyesi olup 5619 sicil numarası ile 2004 yılından beri Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulundadır.  1905 Galatasaray Yönetici ve İşadamları (GSYİAD) Başkanlığı (2006-2009) yapmıştır. Galatasaray Düşünce Derneği (GSDD, 2013) kurucu başkanıdır. Posta gazetesinde 15 yıldır erkek sağlığı konusunda günlük köşe yazmaktadır. Sporium kulübünden lisanslı sporcu olarak tenis turnuvalarına katılmaktadır. İstanbul Golf Kulübü üyesidir.

Önceki İçerikİstanbul’da kar, Antalya’da pedal… Tour of Antalya Powered by Akra 2019 sona erdi
Sonraki İçerikFenerbahçe geri döndü! 3-3 biten efsane Beşiktaş- Fenerbahçe derbisini Bülent Tuncay yazdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz