İBB SPOR A.Ş. SİLİVRİKAPI BUZ PİSTİ KARNE FESTİVALİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. spor kültürünü yaygınlaştırma hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. ”Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi”yle çocuklara hizmet verilen Silivrikapı Buz Pisti’nde, sömestr tatilinde “Karneni Getir Buzda Kay” organizasyonu ile 4000 çocuğa buzda kayma imkanı sağlanmıştı.

2014-2015 Öğretim Yılı’nın sona ereceği gündeyse bu kez “Hiç de Soğuk Değil Sıcak Bile” sloganı ile bu hizmetin daha geniş kitlelere yayılması hedefleniyor. Aynı zamanda bu organizasyonla yaz tatili süresince karnesini getiren her öğrenciye buz pistinin kapılarını açıyor.

12 Haziran Cuma Günü Silivrikapı Buz Pisti’nde düzenlenecek olan Karne Festivali Organizasyonu’nda İlköğretim öğrencileri, emsali olmayan buzda halk oyunları gösterisi ve çeşitli şovlar ile buz pistinin eğlenceli ve cazip bir yer olduğunu hepimize farklı bir açıdan gösterecekler. Ayrıca yaz tatili boyunca karnesi ile İBB Spor A.Ş. Silivrikapı Buz Pisti’ne gelen her öğrenci ücretsiz olarak buzda kayma imkanından yararlanacak.

Karnesini alan minik öğrencilerin gösterileriyle spor dolu keyifli anların yaşanacağı, Genel Müdürümüz Sn. İsmail Özbayraktar’ın da katılımıyla düzenlenecek Karne Festivalimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmek isteriz.

Yer : Silivrikapı Buz Pisti (Silivrikapı Mah. Hisaraltı Cad. No: 111 Silivrikapı/FATİH)
Tarih: 12 Haziran Cuma
Saat : 14.30

Program Akışı:
– Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
– Eğitmen Meşale Şov
– Buzun Efeleri Zeybek Gösterisi
– Selin AKBULUT Solo Gösterisi
– Ritim – Perküsyon
– Senkronize Buz Pateni Gösterisi
– Serdar ESKİ Solo Gösterisi
– Kafkas Kartalları Dans Gösterisi
– Bayrak Şiiri Dinletisi ve Gösterisi
– Kapanış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here