Serie A heyecanı beIN SPORTS’ta devam ediyor

İtalyan futbolunun en üst düzey organizasyonu Serie A, Juventus – Lecce mücadelesi ile birlikte beIN SPORTS ekranlarına geri döndü.

Digiturk, İtalyan futbolunun en üst düzey organizasyonu Serie A’yı yayınlamaya yeniden başlıyor. Serie A heyecanı dün gece oynanan Juventus – Lecce karşılaşması ile birlikte beIN SPORTS kanallarında oldu. Serie A’nın temsilcisi IMG ile yayıncı kuruluş beIN, beIN’in indirim istemesi nedeniyle anlaşmazlık yaşamış ancak taraflar son anda uzlaşmıştı.

beIN MEDIA GROUP sözcüsü, konuya ilişkin açıklamasında şöyle dedi: “Bu akşamki Juventus – Lecce karşılaşması ile birlikte Serie A’nın beIN SPORTS kanalları üzerinden Türkiye dahil 35 ülkede yeniden yayınlanmaya başlayacağını duyurmaktan dolayı çok mutluyuz. Serie A ile imzalanan anlaşma önemli bir emsal teşkil ediyor ve başta beIN olmak üzere diğer uluslararası yayıncıların yıllardır vurguladıkları şu mesajı pekiştiriyor: Hak sahipleri korsanla mücadele etmezlerse, sadece münhasır olmayan içeriklerin değeri kadar gelir elde edebilecekler.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here