Icardi’nin başı Inter taraftarlarıyla dertte

Serie A’da sezona istediği gibi başlayamayan Inter’de kaptan Mauro Icardi’nin kendi taraftarlarıyla yaşadığı problemler geri dönülemeyecek bir noktaya ulaştı.

 

 

Serie A‘nın 8. haftasında sahasında Cagliari‘ye 2-1 yenilen ve galibiyet hasretini 3 haftaya çıkaran Inter’de kaptanMauro Icardi‘nin hafta içinde taraftarlarla başlayan sürtüşmesi zirve noktaya ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan otobiyografsinde, Şubat 2015’te Inter‘in Sassuolo‘ya 3-1’lik yenilgisi sonrasında taraftarla yaşadığı tartışmayı yanlış aktardığı gerekçesiyle Inter taraftarlarından tepki almasına rağmen sosyal medya hesabından söylediklerinin doğru olduğunu belirten Icardi, bugün oynanan Cagliari maçında Curva Nord tribününün tepkisine maruz kaldı.

5067402

KAPTAN FİLAN DEĞİŞSİN

Curva Nord yaptığı bildiride, ”Kitapta anlatılan her şey yalan ve sahte şeyler. Icardi tam bir aptal. Bu karakterdeki bir isim, Inter kaptanlığını hak etmiyor.” dedi. Bununla da yetinmeyen Curva Nord, Cagliarimaçında da Icardi için maç önünde bir pankart hazırladı ve o pankartta ”Ne adamsın, Ne de kaptansın. Sen hiç bir b*k değilsin” diyerek yıldız oyuncularına tepkisini bu şekilde dile getirdi.

Icardi, Curva Nord tribünlerine olan tepkisini açık açık yazarken, arkadaşlarına “Arjantin’den 100 tane kiralık katil getireceğim” dediğini de yazmıştı. Curva Nord ise maçta “100 Arjantinli nerede?” diye tezahürat yapmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here