İki yeni savaş özelliği ile Iron Throne’un dünyasındaki bütün krallıklara devasa çevrimiçi oynama özelliği eklendi.

Dünya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Corporation, mobil cihazlar için ürettiği MMO strateji oyunu Iron Throne’a Kanlı Ay Savaşı ve Kıtasal Hakimiyet özelliklerinin eklendiğini duyurdu.

Güncellemenin en önemli yanı Krallığa karşı Krallık savaşı yapılan Kanlı Ay Savaşı’nın oyuna eklenmesi. Savaşa katılan krallıkların lordları kendi bölgelerini terk edecek ve “Kanlı Ay” özel sunucusunda yedi günlük bir savaşa başlayacak. İlk üç gün boyunca bütün krallıklar canavar avı, PvP, kaynak yağmalama, şatolara saldırma ile puan toplamak için mücadele edecek.

Skor karşılaştırması ile Kanlı Ay’a hangi krallığın hükmedeceğine karar verilecek ve kazanan krallık, kalan dört gün boyunca kuvvetli güçlendirme etkileri alacak.Kanlı Ay Savaşı, 4 haftada bir gerçekleşir ve kullanıcılar, savaş süresi boyunca Kanlı Ay Işınlanmasını kullanarak istedikleri zaman savaşa katılabilirler.

48 şehri ele geçirin

Güncelleme ile Kıtasal Hakimiyet adında, bütün krallıklarının lordlarının 48 şehre hükmetmek için geniş çaplı savaş yaptıkları yeni bir savaş özelliği daha geliyor. Iron Throne dünyasındaki en iyi 24 İttifak, ayrı bir imparatorluk haline gelecek ve ittifak liderinin rolünü üstlenerek diğer imparatorluklara savaş açabilecek.

Kıtasal Hakimiyet 3 günlüğüne ve her gün sadece 4 saatliğine açılır ve günün sonunda en çok şehre sahip olan kazanır. Kazanan yüklü miktarda altın kazanır ve katılan bütün ittifaklara ve lordlara çeşitli ödüller verilir. Kıtasal Hakimiyet, heyecanlı savaş deneyimi vermesi ve kullanıcıların asker ya da kaynak kaybetmedin savaşın tadını çıkarabilmesi için yaratılmış savaş merkezli bir içeriktir.

Ek olarak, bu güncelleme ile Kasaba Modu’nun üçüncü sezonu, iki yeni kahraman ve yeni canavarlar geliyor. Ayrıca savaş modlarından, run güçlendirme vb. alınan ve oyunun yeni oyun içi parası olan “savaş nişanı” gibi yeni içerikler de geliyor.

Savaş deneyimi zirveye çıkıyor

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “bu güncelleme ile Iron Throne oyuncularımıza daha eğlenceli savaş deneyimleri zirveye taşımaya ve yaşatmaya odaklandık. Zaten olanlara eklenen geniş çaplı savaş özellikleri ile oyuncularımızın strateji oyunlarının gerçek zevkini yaşayacağına inanıyorum,” dedi.

Tanıtım videosu: https://youtu.be/2JSUknQ8a3s

Iron Throne, Apple App Store ve Google Play ile Android ve iOS cihazlara indirilebilir.

Iron Throne hakkında daha fazla bilgi için www.playironthrone.com adresini ya da resmi facebook hayran sayfası www.facebook.com/PlayIronThrone/adresini ziyaret edebilirsiniz.

App Store®: https://itunes.apple.com/app/id1124752613

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.war

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here