İstanbul Off-Road Spor Kulübü yönetimi ve üyeleri, Yeni Yıl yemeğinde buluştu. Önemli isimlerin katıldığı gecede, başarılar ve bu başarılarda emeği ve katkısı olanlar plaketlerle ödüllendirildi. Kulübün yeni başkanı Mahir Alp, yeni Yönetim Kurulu ile birlikte çıtayı yükseltme sözü verdi.  

İSTANBUL (TSA)-İstanbul Off Road Spor Kulübü (İSOFF) Yeni Yıl Yemeği bu sene İstanbul Dedeman Otel Balo Salonunda, 200 davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi. Davetin protokolünde, TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı, TOSFED Genel Sekreteri Serhan Acar, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkan Yardımcısı Remzi Yılmaz yer alırken, ev sahibi olarak da İSOFF’un yeni Başkanı Mahir Alp, İSOFF 2023 Başkanı Kubilay Tüfekci, gecenin sponsoru Dedeman Otelleri Yönetimi adına Murat Özmestçi, İSOFF Yarışlardan Sorumlu Başkan Vekili Selahattin Toper ve Baja Troia Türkiye 2023 Yarış Direktörü Serhat Tolan geceye iştirak etti.

ÜÇ BAŞKANDAN ‘AİLE’ MESAJI

İSOFF ailesinin birbirinden kıymetli üyeleri ve eşlerinin onurlandırdığı gece, İSOFF ailesinin bir parçası olan ünlü spor sunucusu Murat Öztürk’ün takdimi ile başladı. İlk olarak 2023 yılı Baja Troia’nın videosu, katılımcıların alkışları arasında izlenirken, ardından yılın değerlendirmesi için sahneye Kubilay Tüfekci çıktı. Geçmiş dönem başkanı Tüfekci önce protokolü selamlayarak, emeği geçen tüm İSOFF üyelerine ve bu geceye sponsor olan Dedeman ailesinden İSOFF üyesi Murat Özmestçi’ye teşekkür etti. Tüfekci sahnedeyken İSOFF’un yeni başkanı Mahir Alp sahneye davet edildi ve iki başkan birlikte geceye katılan geçmiş dönem başkanlarından Erkan Birinci’yi de sahneye davet ettiler. Gecede bulunan İSOFF’un 3 başkanı birlikte sahnede aile bütünlüğünü gösterirken, çiçeği burnunda Başkan Alp, geçmiş dönem başkanlarına teşekkür etti. Alp, 30 yılda İSOFF’un geldiği çıtayı yeni yönetim kurulu ile birlikte daha yukarı taşıyacaklarını ifade etti.
SORUMLULUK ALAN İSOFF ÜYELERİNE PLAKET

Mahir Alp’in, 2023 yılı özel teşekkürü için Kubilay Tüfekci’ye plaket takdim etmesi ile plaket töreni başladı. 2023 Baja Troia Türkiye yarışının gerçekleşmesinde her alanda sorumluluk alan İSOFF üyelerine plaketlerini vermek üzere Selahattin Toper sahneye davet edildi. Mustafa Karahasanoğlu, Sinan Arıoğul, Melike Aytaş, Tolga Aydın, Seval Duban, Hakan Betir, Gürcan Karadut, Levent Uysal, Ayşin Uysal,Ozan Esmercan, Zafer Eski, Gökhan Özkan, Ezgi Yılmaz, Muhammet Pakyıldız, Necmi İnan , Kemal Kahraman, Hakan Kartal, Enes Kartal, Eren Gül, Yılmaz Apul, Cem Taş, Yusuf Açıklı, Kazım Ormancı, Murat Çalık, Erdal Karaduman, Ertan Eşim, Bayram Eyri, Mehmet Cagalı, Umut Türkyılmaz, Erkan Kayıran , Haldun Ülgen, Deniz Kenan Engin , Zafer İşeri, Bülent Kaya, Cem Dursunoğlu, Uğur Mutlu, Zafer Yangın , Cenk Erbil, Yılmaz Kızılırmak, Selçuk Dayangaç, Zafer Göleli, Yaman Besen, Tamer Kızıltan, Yalçın Türkeli, Turan Filiz, Hüseyin Akbulut, Can Pomay , Berkant Aksoy, Bora Karataş, Ergün Korkmaz, Güneş Top, Mehmet Pakkan, Asım Pakkan, Berk İşeri, Halil Taylak, Yasemin Başarır, Kamer Cihangir, Gökçe Güzel, Emrah Karipoğlu, Özcan Oğuz sırayla sahneye davet edilerek plaketleri takdim edildi.
BAŞKANDAN SPORSORLARA VE PROTOKOLE TEŞEKKÜR
2023 Baja Troia Türkiye’nin sponsorlarına plaketlerini vermek üzere Mahir Alp sahneye davet edildi. Alp, Berk Dal (Deha Tech), Aker Alp (Major Grup), Abdullah Turgut (Mega Metal), Aykut Boz (Boz Medikal), Lütfü Eyüboğlu (Eyüboğlu Ticaret), Kubilay Tüfekci (Tms), Mutasem Mujahed (Hıc), Kerem Kişina   (Fasad Turizm), Mustafa Çakmakçıoğlu’na (Noccar) plaketlerini vererek her birine ayrı ayrı teşekkür etti.
İSOFF’a destekleri için özel ödüllere geçildi ve Kubilay Tüfekci tarafından EREN ÜÇLERTOPRAĞI (TOSFED BAŞKANI) adına TOSFED Genel Sekreteri Serhan Acar’a takdim edildi. Serhan Acar da TOSFED adına Türkiye’nin offroad alanında ilk FIA yarışını düzenleyen kulübü İSOFF adına Kubilay Tüfekci’ye teşekkür plaketi sundu.

Ardından Başkan Mahir Alp tarafından Serhat Tolan’a (2023 Baja Troia Yarış Direktörü), Banu Dedeman (Dedeman Hotels & Resorts International’ın Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı) Adına Murat Özmestçi’ye ve  Erdoğan Arıpınar’a (Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play Komisyonu Başkanı) bu güzel gecenin anısına plaketleri takdim edildi.
Ünlü otomobil sporları sunucusu Murat Öztürk, gelenekselleşen İSOFF üyeleri için hediye çekilişini gerçekleştirdi. Akabinde sahneyi yeni yönetime bıraktı.

Önceki İçerikDirekler arasında geçen maç… Galatasaray- Gaziantep FK maçını Bülent Tuncay yorumladı
Sonraki İçerikYayın ihalesinde beIN, TRT, Saran ve Kulüpler Birliği çekişecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz