TSYD

Bu köşeden defalarca eleştirdiğim TSYD artık kontrolünü tamamen kaybetmiş. Ben gazeteci değilim, hasbel kader elimden geldiğince spor yazıyorum. Ne skora, ne de futbola ilgim var. Bilgin’i (Gökberk) severim, delidir (!) ama doludur. Her fikrimiz uyuşmaz, zaten uyuşmamalı da. Farklı görüşler, fikirler çarpışmalı ki doğruyu gösterebilelim ama saygı sınırları içinde.
TSYD’nin son ödül töreninde kerameti kendinden menkul eski bir gazeteci, Bilgin’in yazısına tepki göstermiş ve hakaret etmiş. Bunun üzerine Mehmet Aslan (Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü) makamının gereğini yapmış, kendi yazarını savunmuş ve iş kavgaya kadar gitmiş. Olayın olduğu yer TSYD ödül töreni. Yani bir gazeteci diğer bir gazetecinin yazdıkları üzerine hakaret etmiş. Bilgin Gökberk size veya bana göre doğru yazmış olabilir, yanlı ve yanlış da yazmış olabilir. Ama bir yazara ve onun amirine yapılan bu saygısızlık, TSYD’nin ne acınacak noktaya geldiğinin utanç fotoğrafıdır.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, TSYD’nin talebi üzerine Levent’teki tesislerde bulunan havuzu renove etmek için destek sözü vermiş. Verilen söz TSYD seçimlerini kim kazanırsa, kim manipüle ederse etsin yerine getirilecek. Kendi iç çekişmenize devleti, hükümeti, bürokratları, siyaseti payanda yapmayın. Hele kendiniz kasaba siyaseti yaparken, siyaset karışmasın diyerek siyaseti hiç karıştırmayın.

KAAN ARK- HABERTÜRK

Önceki İçerikMelo’ya tehdit ve taciz var! Çocukları okula özel araçla gidebiliyor…
Sonraki İçerikSedat Kaya, Öcal Uluç’un TSYD’den istifasını yazdı: Adamsın abi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz