TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun Ersun Yanal hakkında söylediği sözler Fenerbahçe taraftarının tepkisine neden oldu.

Fenerbahçe taraftarlarının yanı sıra Fenerbahçeli bazı muhabirlerde hem TRT’ye hem de Kaya Çilingiroğlu’na yüklenirken, Çilingiroğlu’nun yayına alkollü olarak çıktığı iddiası da ortaya atıldı.

“HİÇBİR AÇIDAN FENERBAHÇE’YE YAKIŞTIRAMADIĞIM TEKNİK DİREKTÖR”

Çilingiroğlu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal için, “Şu Ersun Yanal seviliyor abi ya inanamıyorum falan yani. Hiçbir açıdan Fenerbahçe’ye yakıştıramadığım bir Teknik Direktör… Ne futbol olarak ne duruş olarak ne beyanları olarak. Sevilmesi bile kötü ya.” ifadelerini kullandı.

ALKOLLÜ YAYINA ÇIKTI İDDİASI
Kaya Çilingiroğlu’nun Ersun Yanal hakkındaki sözlerine özellikle Fenerbahçe taraftarlarının ve bazı Fenerbahçe muhabirleri tepki gösterdi. Tepkinin yanı sıra Kaya Çilingiroğlu’nun TRT Spor’daki yayına alkollü çıktığı iddiaları ise gündemi salladı. Çilingiroğlu, Twitter’da trend listesinde ilk sırada yer aldı.

İşte sosyal medyada Kaya Çilingiroğlu için atılan tweetler;

 

 

Önceki İçerikTSYD Başkanı Oğuz Tongsir’den Fenerbahçe ve Galatasaray başkanlarına çağrı: Metin Oktay ve Can Bartu’nun kemiklerini daha fazla sızlatmayın
Sonraki İçerikGalatasaray’da sürpriz iddia: Albayrak başkan olmaya hazırlanıyor… Yusuf Günay: Hayal ürünü uydurmalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz