A Spor’da yayınlanan 90’A programında Kemal Belgin; Şenol Güneş’in tazminat yüzünden Beşiktaş’tan ayrılmadığını iddia eden beIN Sports Yorumcusu Reha Kapsal’ı Önder Özen ile karıştırdı. Hatasını farkeden Belgin hemen düzeltme yaptı:

“Beşiktaş’ta bir ara Sportif Direktörlük yapan; Fenerbahçe altyapısında ve A Takım’da Zico gelene kadar hocalık yapıp sonra Hacettepe’ye giden ve 3 hafta sonra şutingen olan Digitürk’ün yorumcusu …….. Yooo; o değil pardon; Altay’lı futbolcu eski; o da bir takımda kısa süre antrenörlük yaptı gitti o”…..

Bunun üzerine Spor Müdürü Serkan Korkmaz da “Olay Önder Özen başladı; Reha Kapsal’a döndü” dedi…

Bunun üzerine Kemal Belgin bant olan yayın için “O bölümü sil” dese de Önder Özen’li bölümler her tekrarda ekrana geldi….

HINCAL ULUÇ’UN AGRESİFLİĞİ

Programda ayrıca Hıncal Uluç’un Spor Müdürü Serkan Korkmaz’ı “Sen beni dinlemiyor musun?” ve “Bana neden istatistikleri önüme getirmiyorsun?” demesi; Güven Taner’e de “Biz Kemal Belgin’le eleştirmeniz; sen amigovari konuşuyorsun” ifadelerini kullanması dikkat çekti. Uluç’un Sivasspor’la oynayacak Fenerbahçe’yi bu hafta Bursaspor’la oynatması da gözden kaçmadı… Bilindiği üzere Bursaspor kendi evinde Galatasaray’ı ağırlayacak…

Önceki İçerikNike, Spor Sutyeninde yeni bir dönem başlattı
Sonraki İçerikGalatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Cherokee Kızılderililerinden ders çıkaracak mı? Aybars Hünalp yazdı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz