Türkiye Gazetesi yazarı Kemal Belgin, Fenerbahçe başkanı Ali Koç’u eleştiren bir yazı kaleme aldı:

Basına ağır darbe
Ali Koç Beyler basın toplantısını duyurduğunda, akreditasyon olmayacağını, isteyen basın mensubunun katılabileceğini de bildirmişti. O da ne? Toplantı salonunun arkasında, saymadım ama en az 20 adet kameraman var. Ve işleri 14 dakikacık sürdü. Yahu Ali Bey, siz o kameramanın yükünün en az 17-18 kilo olduğunu bilir misiniz? Yazık değil mi mesleğini icra etmeye çalışan insana? Peki, hiç kimse terk etti mi salonu? Hayır! Hadi işten kovuluruz korkusu vardı da, ya meslek grupları? Nerede bu eziyete tanık olan TSYD ve TGC? Ayıp ayıp!

Sarı Basın kartı kurtuluyor mu?
Şu hakiki gazetecilerin cebinde bulunan ve yıllar önceden birçok özelliğe sahip, adı da “Sarı Basın Kartı” olan ama şimdilerde rengi turkuaz kart için yeni bir yasa gündemde imiş… Eh önüne gelene, torpilliye, gazetenin önünden geçmemişlere de verirseniz bugün bu acı durumla burun buruna gelirsiniz. Neyse, o hâlde hemen doğruyu bulalım..

Baykam’a şapka!
İnanamadım vallahi… Ünlü ressamımız FB TV’de dediler ki, “Bugünkü Serdar ve Szalai tıpkı Uche-Högh…” Arkadaş herkes bildiği işi yapacak. Emekliler maçına, hem de ağır bir silahla gelirseniz sizi o ekrana çıkarırlar ne yazık ki…

Önceki İçerikAbdullah Avcı feragatta bulunmadı, Tahkim onadı, Beşiktaş 17 milyon 130 bin TL ödeyecek
Sonraki İçerikFatih Terim’in ekibinde 3 veda! Terim yepyeni bir teknik kadro kuruyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz