Kotex Türkiye’nin Desteklediği Cumhuriyetin Kızları Projesi ile Nefes Kesici Yelken Yarışına Katılmak İçin Başvurular Devam Ediyor

Kadınların ihtiyaç duyduğu her alanda onlarla birlikte yürümeyi ilke edinen Kotex Türkiye, Cumhuriyetin Kızları projesinde Gelecek İçin Yelken Açıyoruz takımıyla güç birliği yapıyor. Marmaris’te gerçekleştirilecek olan yelken yarışlarına katılmak için başvurular devam ediyor.

Hayata geçirdiği tüm ürün yeniliklerini kadınların gücünden aldığı ilhamla gerçekleştiren Kotex Türkiye, hayatın her alanında kadınlara destek olmayı sürdürüyor. Kadınların karşılaştığı tüm engel ve tabuları ortadan kaldırma hedefiyle yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen marka, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve daha önce hiç denize açılmamış kadınları yelken yarışlarına hazırlıyor. Kotex Türkiye’nin #İsterseYapar diyerek desteklediği Gelecek İçin Yelken Açıyoruz takımına sporcu olarak dâhil olmak ve nefes kesici yelken yarışlarına katılmak isteyen kadınlar için başvurular devam ediyor. Cumhuriyetin Kızları ismiyle duyurulan proje kapsamında ilk kez denizle buluşacak olan kadınlar, Marmaris’te düzenlenecek olan yelken yarışlarına katılmak için www.gelecekicinyelkenaciyoruz.com üzerinden başvuru yapabiliyor. Kotex Türkiye, proje kapsamında 81 ilden 100 kadına dokunmayı amaçlıyor.

Kadın gelişiminin önünde hiçbir şeyin duramayacağı inancıyla hareket eden Kotex Türkiye, kadınların toplumu değiştirebilme gücünü merkeze alarak proje geliştirmeye devam ediyor.  Kadınlara yönelik “yapamazsın”, “çok zor”, “sana göre değil” gibi yaklaşımlara ve önyargılara karşı genç kadınları yüreklendirmek isteyen marka; kadınların başarabileceklerinin sınırsız olduğunu göstermek istiyor. 21 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 12.30’daMarmaris’te başlayacak olan yelken yarışı, hayatında ilk kez bu tecrübeye sahip olacak kadınlar için heyecan dolu anlara sahne olacak. Marmaris’in cennet koylarında başlayarak inci gibi sulara yelken açacak olan Cumhuriyetin Kızları, dişli rakiplerinin arasından süzülerek parkuru dereceyle bitirmeye çalışacak. 

Kimberly–Clark Türkiye

1872 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Kimberly-Clark bugün dünya çapında 53 bini aşkın çalışanı ile 37 ülkede üretim ve 150 ülkede satış faaliyetlerini yürütmektedir. Rekabet ettiği pazarlarda 8 tüketici ürün kategorisinden 5’inin yaratıcısı olan Kimberly-Clark markaları her gün 1,3 milyar insana ulaşmaktadır. Türkiye faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Kimberly-Clark tüketicilerine; Kotex, Kleenex ve Depend markaları ile hizmet vermektedir.

Önceki İçerikTour of Antalya powered by AKRA’da takımlar açıklandı.15 ülkeden 25 takım, 175 bisikletçi yarışacak
Sonraki İçerikKaan Demir: Arda Güler’i Avrupa’daki yaşıtlarıyla aldığı süre, yaptığı istatistik gibi açılardan kıyaslamak lazım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz