Kripto Paralar Futbolu Ele mi Geçirecek?

Türkiye’de spor ve özellikle futbol, insanlarımızın yüksek öncelik gösterdiği, tutkuyla takip ettiği ve içerisinde bulunmaktan büyük keyif aldığı en başlıca alan. Tutku ve ilgi bu denli hat safhada olunca sadece seyretmek hiç kimse için yeterli olmuyor. 

Takip eden hemen herkes futbolun ve sporun idari, ekonomik ve teknik taraflarını da merak eder, Token Kafası Youtube kanalı; Show Tv haber editörlüğünden GSTV yorumculuğuna, “Şut” dergisi yazı işleri müdürlüğünden Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim üyeliğine ve Karar gazetesi yazarlığına kadar uzanan engin tecrübe sahibi ve futbol dünyasının usta kalemi Bülent Tuncay ile ülkemizde ve dünyada spor ekonomisinin geldiği noktayı konuştu. 

Bülent Tuncay, ülkemizdeki dönüm noktalarından ve sponsorların Türk sporu ekonomisine etkilerinden bahsetti. 

Kripto paraların spora etkisinin git gide arttığını söyleyen Tuncay, gelecekte de yaşanacak gelişmelerle bu entegrasyonun kaçınılmaz bir durum olacağından söz etti.

Bülent Tuncay ayrıca kişisel hayatında da kripto paralara yer verdiğini, dikkatli ve bilgili olma şartıyla bu sektörle ilgilenmenin kesinle değerli olduğunun vurgusunu da yaptı. 

Tecrübeli gazeteci son olarak Token Kafası takipçilerine kripto dünyası ile ilgili önerilerini ve fikirlerini sundu.

Önceki İçerikKuşadası’nda Cumhuriyet Çocukları Spor Şenliği yapıldı
Sonraki İçerikOrduspor’un efsane kulüp doktoru Dikran Toraman vefat etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz