Paylaş

Trabzonspor’un efsane futbolcuları arasında yer alan, ‘Başbakan’ lakaplı eski futbolcu Lemi Çelik, ilginç bir transfer yaptı! Teknik Direktör Lemi Çelik, EgeBilim Koleji’nin futbol takımının danışmanlığı için gelen teklifi kabul etti.

İstanbul Kartal’da bulunan ve geçtiğimiz yıl Kartal İlçe Futbol Şampiyonu olan EgeBilim Koleji, Türkiye Liselerarası Futbol Şampiyonluğu iddiasıyla başlattığı yeni projesine Teknik Direktör Lemi Çelik ile yürüme karar aldı.

Futbol ve okul hayatını birlikte sürüdrümenin zorluğuna dikkat çeken Lemi Çelik, “Futbol dünyasında pek üniversite okumuş isim bulamazsınız. Ben, bunu başarmış kişilerden birisiyim. Şimdi bu tecrübelerimizi EgeBilim Koleji’nde öğrenciler için sahaya koyacağız” dedi.

Okulun Kurucusu Sedat Güven ile el sıkışan Lemi Çelik, sezon içinde hem öğrencilerle zaman zaman bir araya gelip antrenmanlarına ve maçlarına katılacak, hem de onlara mentörlük yapacak. Çardak Güreş Ağası ağabeyi Ramazan Güven ile birlikte yönettikleri EgeBilim Koleji projesi için konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Güven ise “Lemi Çelik’e, kendisini öğrencilerimize adadığı için teşekkür ediyoruz. Türkiye’de futbol ve okul hayatının birlikte de yürüyebileceğini gösterdik, göstermeye devam edeceğiz” dedi. – Ajansspor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here