NEW BALANCE İLE ‘ASLA YALNIZ DEĞİLSİN’

LIVERPOOL VE CELTIC FORMALARI

ŞİMDİ NEW BALANCE MAĞAZALARINDA

Liverpool, Celtic, Sevilla, Porto gibi dünyanın önemli spor kulüplerinin forma sponsoru olan New Balance, Liverpool ve Celtic formalarını Türkiye’de satışa çıkardı.

2016 yılında futbola verdiği desteği artarak sürdüren New Balance; futbol koleksiyonundan 2 yeni krampon modelinin ardından şimdi, sponsoru olduğu dünyanın en önemli spor kulüplerinin formaları ile Türk futbolseverleri buluşturuyor.

1474886212_new_balance_liverpool_formaNew Balance’ın forma sponsoru olduğu Liverpool ve Celtic formaları eylül ayında New Balance Türkiye mağazalarında satışa sunulmaya başlandı. Böylece; Liverpool ve Celtic taraftarları; futbol kulüplerinin başarılarla dolu geçmişlerini 2016-2017 sezonunda New Balance formalarıyla kutlayabilecek ve her iki takımın da başarılarına ortak olacak.

1474886213_nb_celticNB Dry teknolojisi kullanılan formalar, nemi vücuttan hızla uzaklaştırarak daha uzun süre kuruluk hissi veriyor ve oyunun ısısına uyumu arttırıyor. Triko yaka detayı ise formanın atletik görünümü artıran başka bir detay olarak öne çıkıyor. New Balance’ın hologram baskıları ile formanın orjinalliğine atıfta bulunuyor. Her iki formada da yer alan orijinal logolar ise takım ruhunu bir kez daha yaşatıyor.

Futbolseverlerin merakla beklediği formalar New Balance mağazalarında* taraftarları bekliyor.

*Liverpool ve Celtic formaları aşağıdaki New Balance mağazalarında satışa sunulmuştur.

1474886216_new_balance_celtic_formaNB Istinyepark

NB Akasya

NB Palladium

NB Kentpark

NB Korupark

NB Agora

NB Capacity

NB Maltepepark

NB Marmaraforum

NB Ankamall

NB Trabzon

NB Terracity

NB Mavibahce

NB Kayseri

Önceki İçerikVodafone Red Famous Cup’ın galibi genel klasmanda “Matador” teknesi oldu…
Sonraki İçerikAnadolu Efes maçlarında dijital biletleme dönemi başlıyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz