Paylaş

Türkiye’de 125 noktada satışa sunulan yatak markası Magniflex, toplamda 4 Dünya Şampiyonluğu bulunan İtalya Milli Futbol Takımı’na, 2018 sonuna kadar sponsor oldu. Azurri yani gök mavililer lakabıyla bilinen İtalyan Milli Takımı’nın oyuncuları, Magniflex’in kendileri için özel olarak tedarik edeceği yatak ve yastıklar sayesinde Coverciano’daki tesislerde rahat bir şekilde uyumanın keyfini çıkarırken, markanın yüksek performanslı ürünleri, tüm ekibin en iyi şekilde dinlenmesini ve zinde olmasını sağlayacak.

 

Gök mavilililer, Türkiye’de Yatcop tarafından 125 farklı noktada satışa sunulan Magniflex’i tercih ederek, markanın 2018 yılı sonuna kadar Resmi Partneri olmasını sağlayacak anlaşmayı imzaladı. İtalya Futbol Federasyonu (FIGC) Başkanı Carlo Tavecchio, yeni nesil uyku ürünlerini, Dünyanın dört bir yanındaki 100’ü aşkın ülkeye ihraç eden Magniflex ile milli takım arasında gerçekleştirilen işbirliği hakkındaki açıklamasında “Magniflex ile bu ortaklığa başlamaktan mutluluk duymaktayız. Bu marka, uluslararası tanınmışlığı yüksek olan dinamik bir İtalyan markasıdır. Kendileriyle ortak tarihimiz, tutkularımız ve potansiyelimize yönelik uygun sonuçlar elde etme hedefini paylaşıyoruz” dedi. Magniflex’in sahibi Marco Magni ise yapmış olduğu açıklamada bu işbirliğinin kendileri için önemli olduğunu söyleyerek, “Bu ortaklık, İtalya’ya olan bağlılığımızı, mükemmeliyetçiliğimizi ve işimize olan tutkumuzu, yeniden teyit edecektir” dedi.

Dünyaca ünlü kaleci Buffon’un marka yüzü olduğu Magniflex’in Türkiye’deki satış hakları, 2031 yılına kadar Yatcop’a emanet!

İtalyanlarla yaptığı anlaşmaya göre opsiyonlu olarak 2031 yılına kadar By Tonino Lamborghini ve Magniflex yataklarının tüm Türkiye satış haklarını elinde bulunduran Yatcop, aynı zamanda komşu coğrafyalardaki 17 ülkede de bu markaların temsilciliğini yapıyor. Firma, İtalya’dan getirttiği yatakları, Türk pazarının yanı sıra Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’ndeki 8 ayrı ülkeye de ihraç ediyor.

 www.magniflex.com ve www.yatcop.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here