Güneş gazetesi yazarı Aybars Hünalp, Mahmut Uslu’ya uyarlanan aslan fıkrası paylaştı:

MAHMUT USLU’DAN ASLAN FIKRASI GIBI SÖZLER

Mahmut Uslu basketboldan 30 yıldır sevdiğimiz saydığımız bir ağabeyimiz. Lakin bazen öyle çıkışları oluyor ki sasirmamak elde değil. Derbi sonrasi Caner Erkin’in özel hayatiyla ilgili sözleri de bunlardan biri.Vaktiyle Mahmut Uslu Bodrum’da bizlere Adnan Polat’i kast ederek maymun fikrasi anlatmıştı. Ormanın birinde maymun kafayi cekip ormanin krali aslanın ozel hayatı ile ilgili ileri geri konuşuyormuş. Laf tabi aslanin kulağına gitmis.Aslan çağırmış maymunu ve söylediği lafları edip etmediğini sormuş. Maymun “Sen bana aldırma ben öyle içerim sonra da oyle abuk sabuk cacık gibi konuşurum “demiş.Hani Mahmut ağabeyimiz de içmez cok ama biraz daha özenli konuşsa diyoruz.

60000 ADİM KOŞACAK VODAFONE 39.Istanbul Maratonu’nun tanıtım toplantısı Salı günü yapıldı. Kıtalararası Avrasya Maratonu adıyla yapıldığı yıllarda merhum Atletizm Federasyonu Başkanı Cuneyt Koryürek’in yardımcılığını yapan biri olarak bu maratonun gelişmesinden büyük haz alıyorum Bu yıl yaklaşık 30.000 kişi koşacak. Yani tam 60000 ayak.Hic kolay değil alkışlarımızı Spor Istanbul Genel Müdürü Ismail Ozbayraktar ve ekibi ile Istanbul Büyükşehir Belediyesi başkan vekili Göksel Gümüşdag’a gönderiyoruz Eskiden belediyenin sporla ilgisi seyyar satıcı kovalayan belediye zabıtasınin yaptigi koşu antrenmanı iken geldigimiz nokta sevindirici.

GELIBOLU MARATONU Bu hafta atletizme biraz iltimas geçelim. Söz atletizmden açılmışken 3.Turkcell Gelibolu Maratonu da”Barış icin koşuyoruz “sloganıyla 1 Ekim Pazar günü yapılacak. Turkcell de her zamanki gibi Türk atletizmine destek olan önemli bir sponsor.Keşke bu ülkeden para kazanan her kurum spora yatırım yapsa.

Önceki İçerikIşık’lı yüzücü Nazlı Su Duru, CMAS Paletli Yüzme Dünya Kupası finalinde 3’üncü oldu
Sonraki İçerikMehmet Buğra Şahin, Fuat Akdağ, Mehmet Ayan ve Âli Kiremitçioğlu IFTV’de spor medyasını masaya yatırıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz