Manşet Voleybolun Sesi “150” Dedi

Türkiye’nin aylık yayınlanan tek voleybol dergisi “Manşet Voleybolun Sesi” 150’nci sayısına ulaştı. 13 yıldır yayında olan derginin genel yayın yönetmeni Enver Bağlarbaşı şu paylaşımı yaptı:

Manşet Voleybolun Sesi 150’inci sayısına ulaşmanın haklı gurur ve onurunu yaşıyor. 150 aydır bize destek ve moral verenlere teşekkür ederken her sayı bir doğum heyecanı yaşıyoruz. Ve bu heyecanı 150. Kez yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Bu süre içinde çeşitli zorluklarla karşılaştık ama destek verenlerin de moraliyle pes etmedik ve bu günlere geldik. İlk kez Olimpiyatlara 2012 Londra Olimpiyatlarına giden Sultanların hep yayındaydık. Vakıfbank ilk Avrupa Şampiyonu oldu, Fenerbahçe ilk kez Dünya ve Avrupa Şampiyonu olurken Manşet olarak yine yanlarındaydık. Eczacıbaşı 50. Yılında Önce Avrupa ardından Dünya şampiyonu olurken yine yanlarındaydık. Lig şampiyonlukları, Türkiye kupaları her zaman sayfalarımızda en güzel şekilde yer aldı. Kısaca her ay dopdolu bir dergi olarak yer aldık okuyucu karşısında..
Kasım sayısında kapakta IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) tarafından ödüllendirilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı yer alırken, Erkek ve kadınlar dünya şampiyonaları de ilk sayfalardaki yerini aldı. Lig öncesi hazırlık maçları yine yer aldı. Yine pek çok haber sayfalarımızda en güzel ve geniş şekilde yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here