Antalyaspor’u 3-1 yenerek kötü başladığı ligi 6. sırada bitiren Fenerbahçe’de son maça, Mehmet Topal’ın ıslıklanması damgasını vurdu. Spor basınının duayen ismi Fehmi Özgüler, Mehmet Topal olayını yazdı:

1971 yılından beri sporun içersindeyim… Bana futbolcular içinde eli-ayağı, kişiliği ve karekteri düzgün 10 kişiyi say deseler, Fenerbahçe’li Mehmet Topal’ı ilk 5 arasına rahatlıkla koyarım.

Mehmet Topal’ı Çanakkale Dardanel’den beri tanırım. Niye ilk 5 arasına koydun diye içinizden birileri sorabilir. En başta koyu Fenerbahçeli olup, takımı için canını dişine takar.

Ayrıca o hiçbir zaman basın tribünündeki basın mensuplarına orta parmak işareti çekmedi, attığı gollerden sonra köpek taklidi yapmadı, ayağına gelen topu poposuyla stop ederek, rakip arkadaşlarını küçük düşürmedi, uçakta kendisinden büyük gazetecilerin boğazını sıkmadı. Paylaşımı sever. Hasta olan ve maddi sorunu olan bir çok aileye yardım yapıyor. Bu nedenle Mehmet Topal adam gibi adamdır.

Fenerbahçe’nin Antalyaspor’u 3-1 yendiği maçta ıslıklanarak protesto edilmesine bir anlam veremedim. Oysa Fenerbahçe’de Mehmet Topal ıslıklanacak adam olarak en son sırada yer almalıydı…

İnanın bu olaya en az Mehmet Topal kadar ben de üzüldüm. Canım kardeşim Mehmet Topal’a bir şey söylemek isterim. “İNSANLARI VE HAYATI DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ DEĞİL, OLDUĞU GİBİ KABUL ETMEK ZORUNDASIN”

 

Önceki İçerikGalatasaray’ın kupasını istegelsin ekibi teslim etti
Sonraki İçerikAziz Yıldırım: Ne Aziz Yıldırımcı olun ne Ali Koççu. Üst kimliğimiz Fenerbahçe’dir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz