Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk, Selim Soydan’ın gündeme getirdiği “Ali Koç’un bahsettiği Galatasaraylı yönetici Metin Öztürk’tür” sözleri sonrası açıklama yaptı:

“Ali Koç bana, ‘Sizi canlı yayına davet ediyoruz ama gelmiyorsunuz’ dedi. Ben de, ‘Burası münazara yeri değil. Birisinin diksiyonu iyidir, birisinin kötüdür. Sonunda kazanan çıkar ama bu da haklı olduğu anlamına gelmez. Hitabet yeteneklerini karşılaştıracak değiliz’ dedim.

Bu insanlar kafayı peynir ekmekle yemiş. Kendi başkanına, canlı yayında, ‘Cesur görünümlü korkak bir lider’ diyen zatı ciddiye almak mümkün değil.

Kendi efsane başkanına bu sözleri söyleyen birisi benim başkanımla ilişkimi sorgulayamaz. Her tarafı provokasyon, her tarafı manipülasyon.”

Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk: “Ben Kulüpler Birliği toplantısı sonrası GSİYAD iftarına katıldım ve toplantıda hem Erden Timur hem de Ali Koç’un yayın daveti ile ilgili tüm detayları başkanıma anlattım. Kendisinin konu ile ilgili bilgisi var.”

(Spor Gecesi)

Önceki İçerikSakıp Sabancı Spor Ödülü’nün sahibi, Özel Olimpiyatlar Dünya Yaz Oyunları’nda iki altın madalya kazanan Ayşe Başaran oldu
Sonraki İçerikBaki Mercimek: Semih Kılıçsoy’un en büyük şansı Şenol Güneş- Burak Yılmaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz