2019’dan bu yana Türkiye Kayak Federasyonu ve Türkiye Kayak Milli Takımı’nın sponsoru olan Milka, iş birliğine devam etme kararı aldı. Milka, sponsorluğunu önümüzdeki 3 yıl boyunca daha sürdürecek.

Mondelēz International Türkiye’nin markalarından olan ve aynı zamanda kayak sporunun dünyadaki en büyük destekçileri arasında yer alan Milka, “Geleceğin Kayak Milli Takımına Destek Olma” hedefiyle ilk kez 2019 yılında, Türkiye Kayak Federasyonu ve Milli Takımlar ana sponsorluğunu üstlenmişti.

Milka, 5 yıldır olduğu gibi, önümüzdeki 3 yıl boyunca yine Türkiye Kayak Federasyonu’nun yer aldığı birçok yarışmaya ana sponsor olmaya, aralıksız sürdürdüğü desteği sayesinde satın alınan her Milka ürünü ile Türk kayağının gelişimi için federasyon ve milli takımlara katkı sağlamaya devam edecek.

Basın buluşması düzenlendi

Milka ve Türkiye Kayak Federasyonu, iş birliklerinin 5’inci yılına özel basın buluşması çerçevesinde 19 Aralık 2023 Salı günü bir araya geldi.

2023-2024 sezonu itibarıyla sponsorluk anlaşmasını 3 yıl daha uzatan Milka’nın, Türkiye Kayak Federasyonu ve Türkiye Kayak Milli Takımı Ana Sponsorluğu ile ilgili planlarının değerlendirildiği buluşma, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto ve Mondelez International Türkiye Pazarlama Direktörü Bahadır Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto;

Toplantıda konuşan Ali Oto“ 2018 yılından bugüne kadar hep yanımızda olan Milka’ya öncelikle çok teşekkür ediyorum. Yola çıktığımız 2018 yılında dünyanın sevdiği Milka ile birlikteliğimizin şimdi beşinci yılındayız. O zamanki heyecanımızı şimdi daha da fazlasıyla yaşamaktayız. Çünkü Milka dünya kayağında da çok uzun zamanlardan beri yer alan bir firma. Bizim de dağlarımızda, yarışmalarımızda, kamplarımızda hep yanımızda. Ana sponsorumuz olduğu için ve her yıl bizlere desteklerini esirgemeyen Milka’ya teşekkür ediyoruz. Biz federasyon ve sporcularımız ile birlikte bu birlikteliğin uzun yıllar devam etmesi arzusundayız“ dedi.

Mondelēz International Türkiye Pazarlama Direktörü Bahadır Demir;

Toplantıda konuşan Direktörü Bahadır Demir “Ne mutlu ki, Türkiye Kayak Federasyonuyla bir araya gelerek çıktığımız bu yolda, bu alanı sahiplenme çalışmalarımızın 5. Yılına giriyoruz. 2019 sezonundan bu yana da desteğimizi durmaksızın sürdürüyoruz.  Bu sponsorluğun fark ve değer yaratan bir başka tarafı da Milka tüketicilerinin de kayak sporuna ve sporcularına katkı sağlıyor olması. Ve bu doğrultuda da sponsorluk anlaşmamız süresince satılan her Milka’dan elde edilen gelirin bir bölümü Türkiye Kayak Federasyonu’na aktarmaya karar verdik. Yani bu desteği Milka tüketicilerinin de katkısı ile büyütüyoruz. “

Önceki İçerikRıdvan Yılmaz, Rangers’ta ilk kupasını kaldırdı
Sonraki İçerik“Hakem camiası ağırdır, oyuncak gibi oynayamazlar!” Özcan Oal’dan çarpıcı sözler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz