D-SMART’IN YENİ PROGRAMI TÜRKİYE’DEN FUTBOL EKRANLARA MERHABA DEDİ.

Misli.com 2’nci ve 3’üncü lig maçları D-Smart’ın yeni programı Türkiye’den Futbol’da masaya yatırıldı.

Ömer Saraç’ın sunduğu, teknik direktör Ahmet Akcan’ın yorumlarıyla renklendirdiği programda maçların özet görüntüleriyle birlikte önemli spor adamlarının görüşleri alındı.

Hekimoğlu Trabzon Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu, Kırklarelispor ve misli.com 2. Lig ile 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can, Fanatik Gazetesi yazarı Tunç Kayacı, Sakaryaspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt alt ligleri konu alan böyle bir programın başlamasından duydukları memnuniyeti dile getirirken, eski hakem Murat Fevzi Tanırlı maçlardaki tartışmalı pozisyonları değerlendirdi.  

Hekimoğlu Trabzon Başkanı Celil Hekimoğlu, Türkiye’den Futbol programının başlaması ile bu liglere olan cazibenin artacağını vurguladı. Kardeşi Suat Hekimoğlu ile birlikte kurdukları Hekimoğlu Trabzon Kulübüne ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten Celil Hekimoğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş’in kulübü ve tesisleri ziyaretini hatırlatarak, ‘Şenol Hoca ziyaretinde futbolcularımıza hitaben ‘Biz futbol hayatımızın sonlarında bu güzellikleri gördük, siz başlarken görüyorsunuz’ demişti. Bu sözü aklımdan hiç çıkmıyor’ dedi. Türkiye Liglerinin namağlup tek takımı olan rakipleri Manisa FK’dan övgü ile bahseden Hekimoğlu, ‘Rakibimiz şampiyon oldu, tebrik ediyoruz. Onlara TFF 1. Ligde başarılar diliyorum. Biz de şansımızı play-off’ta deneyeceğiz’ yanıtı verdi.

Programa görüntülü bağlantı ile konuk olan Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, yayınlar için misli.com ve D Smart’a teşekkür ederken, “Bizim için liglerimizin marka değeri çok önemli. Bizim en büyük sıkıntımız maddi konularda. Bizim liglerle Süper Lig ve TFF 1. Lig kulüpleri arasında inanılmaz bir uçurum var. Sizin yayınlarınızın katkısı ve spor yasasının geçirilmesi ile daha iyi duruma geleceğimizi düşünüyorum” dedi.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, programdan duyduğu memnuniyeti dile getirirken hedeflerinin TFF 1. Lig olduğunu vurguladı.

Türkiye Liglerini çok yakından takip eden Fanatik Gazetesi yazarı Tunç Kayacı da programa bağlanarak alt liglerin daha çok ekranda görünmesinin bu liglerin gelişimi için öneminden bahsetti.

Eski hakem Murat Fevzi Tanırlı 2. ve 3. Ligde geride kalan haftada yaşanan tartışmalı pozisyonları yorumladı.

Türkiye’den Futbol her Salı saat 16.00’da D-Smart 77. Kanal Spor Smart’ta alt liglerin nabzını tutmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here