Dün akşam oynanan Liverpool maçında penaltıya sebebiyet verenBeşiktaş‘ın başarılı sol beki Ramon Motta, taraftarlardan özür diledi.

Hırslı ve istekli oyunu ile Beşiktaşlı taraftarların kalbini kazanmayı başaran Ramon Motta, dün akşam Liverpool karşısında yaptırdığı penaltıyla Siyah-beyazlı taraftarların tepkisini toplamıştı.

Taraftarlar ile arasında özel bir bağ bulunduğunu her fırsatta dile getiren Ramon Motta, kendi Instagram hesabı üzerinden bir özür mesajı yayınladı. Ramon Motta paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

” Dün için özür dilemek istiyorum. Penaltıyı isteyerek yapmadım, maalesef böyle şeyler futbolda olabiliyor ve sadece oynayanların başına geliyor. Özür diliyorum çünkü kimse hata yapmak isteğiyle hata yapmaz. Saygı da bekliyorum çünkü her zaman kulübümün formasına ve geleneğine saygı duydum ve gururla giydim formayı. Beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Olimpiyat stadında hepinizin desteğini bulacağımızı biliyorum. Sizinle beraber kazanıp tur atlayacağımıza inanıyorum.”

RAMON MOTTA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here