GNÇ Anti-Sevgililer Günü reklam kampanyasıyla yine klişelere karşı duruyor

 

Sevgili Klişelerinden
Kurtar bizi Muslera!

 

Yıl olmuş 2017, sevgililer günü klişeleri hâlâ gençlerin peşinde… Yaklaşan tehlikeyi hemen fark eden GNÇ’liler “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdılar. Muslera “Onu da mı ben kurtarayım?” dese de dayanamayıp gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. GNÇ’nin bu eğlenceli reklam filminde yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor, gençlerin gönlünde taht kuruyor.

 

Her türlü klişenin karşısında dimdik ayakta duran GNÇ, hazırladığı yeni reklam filmiyle yine tüm boğuculuğuyla sinsice yaklaşan Sevgililer Günü’nü bertaraf etmeyi başardı. Gençlere hâlâ 14 Şubat klişeleri dayatılırken, yaklaşan tehlikeyi hemen fark eden GNÇ’liler kurtarıcısını seçti ve “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdı. “Onu da mı ben kurtarayım?” diye olaya dahil olan Muslera, gençlerin “Kurtar bizi Muslera!”  yakarışlarına dayanamıyor ve gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. Bu yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor.

GNÇ bu eğlenceli reklam filminin yanı sıra Muslera’nın kaleci olarak göründüğü bir de mobil oyun kurguladı. Bu oyunda kalede Muslera ona atılan pelüş ayıları kurtarmaya çalışıyor. Gol atabilen Turkcell’li gençlerse haftalık 2GB internet kullanım hakkı kazanıyor. Muslera’ya kurtarış yaptırılan mobil oyun GNÇ uygulaması üzerinden oynanabiliyor.

Önceki İçerikSpor markası New Balance, Sevgililer Günü’nde alternatif hediye seçenekleri sundu…
Sonraki İçerikSPX – Sport Point Extreme, 14 Şubat’ta farklı bir hediye seçeneği sunuyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz