Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Schalke 04 maçı öncesinde Atatürk Havalimanı’nda önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz şunları söyledi:

“SCHALKE MAÇI İÇİN KONUŞMUYORUM”

İkinci başkanımız, teknik direktörümüz, hatta hızını alamayan bir yönetim kurulu üyemiz sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yapmış. Bunlar üzerine ekleyeceğim şeyler var tabii ancak Schalke maçı öncesi bu açıklamayı yapma sebebim konsantrasyon.

“VEFATI DUYUNCA BENİM DE MORALİM BOZULDU”

Derbi maçta Fenerbahçe tribünler neden boşalıyor diye Sayın Ali Koç’a sordum. O da ‘Bir arkadaş vefat etmiş, tribünler hastaneye gidiyor moralleri bozulmuş.’ deyince benim de moralim bozuldu, maçın tadı kaçtı.

“7-0 OLSUN İSTERDİM”

Çok değerli bir derbi oynadık. Taraftar şunu gördü: Değerli rakibimizin içinde bulunduğu durum, puanı, sıralaması ne olursa olsun… Çok değerli bir rakibimiz olduğunu gördük. Dilerdim ki 2-0’lık skor 7-0’a ulaşsın, 6-0 psikozunu bozalım… Bütün dileğim budur.

"Bir ispanyol yangın çıkardı, Brezilyalı da dinamit attı"

“BİR İSPANYOL KARDEŞİMİZ YANGINI ÇIKARDI, BREZİLYALI KARDEŞİMİZ DİNAMİT ATTI!”

Şunu özellikle belirtmek istiyorum: Yangını çıkaranı, ki çıkaranın kim olduğu belli bir İspanyol kardeşimiz, ve yangına dinamit atan Brezilyalı kardeşimizi, bu yangına tepki gösterenle yangını önlemeye çalışanları disiplin kurullarının bir tutmamasını diliyorum.

Bize hakem ile VAR arasındaki görüşmelerle ilgili bilgi verilmiyor. Hakemle VAR’ın arasındaki konuşmaların açıklanmasını istiyoruz. VAR hiç uyarmadı mı yoksa uyardı gidilmedi mi?

“HASAN ŞAŞ KABUL ETTİ”

Hasan Şaş hatalı olduğunu kabul etti. Türk karakteri var, güneyli karakteri var ani bir gerginlik oldu. Vur kaç yaptı Brezilyalı oyuncu. Sen gerilla değilsin! Böyle yaparak Türk insanını çileden çıkarıyorsun.

“HAKSIZLIĞA UĞRADIK”

Hakem genel anlamda G.Saray aleyhinde kötü bir maç yönetti. Rakibimiz de golden önceki kornerde hata vardı diyor. Maçın geneline bakınca haksızlığa uğradığımızı düşünüyoruz. Aynı hakem 1 dakika süren itişmeye müdahale etmedi. Etse, maç sonu olay yaşanmayacaktı.

“VAR BİZİM ALEYHİMİZE OLDU”

Disiplin kurulunun adaletli ve adil davranacağına inanıyorum. VAR kurulduğundan beri lehimize yapılan bir hata bile olmadı, hep aleyhimize yapıldı.

Önceki İçerikArda Turan, Sıla’ya şiddeti kınadı: İkisi de arkadaşım ama burada Ahmet Kural hatalı
Sonraki İçerikFBTV’nin eski haber müdürü Yasir Kaya’ya FETÖ’den 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Kaya: FETÖ beni kandırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz