MUSTAFA DENİZLİ GELECEĞİN YILDIZLARIYLA!

ÜNLÜ TEKNİK ADAM ARSENAL ACADEMY’DE…

Türkiye’nin en başarılı teknik direktörlerinden olan Mustafa Denizli, Arsenal Kulübü’nün resmi Academy’sinde geleceğin yıldızlarına öğütler verdi.

Türkiye’nin en kapsamlı ve yenilikçi futbol eğitim programını uygulayan Arsenal Academy, 19 Kasım 2017 Pazar günü Mustafa Denizli’yi ağırladı. Ümraniye Futbol Park Tesisleri’ndeki antrenman sonrasında Mustafa Denizli, ”Türkiye’de altyapı eğitiminde yeni bir vizyon geliştiren Arsenal Academy Türkiye ekibini kutluyorum. Futbol eğitiminin yanı sıra kişisel gelişime de önem veren okulda, hafta sonunda minik futbolcu kardeşlerimizle buluşacak olmaktan mutluluk duydum’ dedi.

Mustafa Denizli, geleceğin yıldızlarına ‘Başarılı bir spor hayatı için disiplinin şart olduğunu, takım arkadaşlıkları ile iletişimlerinin aynı zamanda beslenme ve uyku düzenine önemle değindi. Küçük yaşlarda ki sporculara iki ayağından birini seçerek onu geliştirmelerini bunun ileriki yaşlarda onlara çok fayda sağlayacağını söyledi.

Asya ve Avrupa Kıtası’nda iki lokasyonda yer alan Arsenal Academy’de toplam 380 öğrenciye eğitim veriliyor. Yılmaz Vural, Ümit Özat, Fatih Tekke, Mustafa Ceceli, Serdar Kulbilge ve İbrahim Toraman gibi isimlerin çocuklarının futbol eğitimleri için emanet ettiği Arsenal Academy Türkiye’de, AmerikanLIFE Dil Okulları ile İngilizce futbol eğitimi veriliyor. Uzman Doktor Aydın Duygu, sporcu beslenme sağlığı konusunda velileri ve öğrencileri takip ederek bilgilendiriyor. Spor Psikolojisi Uzmanı, çocuklara saha içerisinde zihinsel olarak nasıl ilerlemesi konusunda destek oluyor. Spor Pedagogu Esra Kaya ile futbolcu gelişimi ve Eğitmen Didem Ece tarafından çocuklara kişisel gelişim eğitimleri veriliyor.

İletişim: 0 212 912 1886 – 0 530 942 1886

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here