Güneş gazetesi spor yazarı Aybars Hünalp bugünkü yazısında farklı konulara değindi…

 

İstanbul’daki bill boardlarda bu hafta üzerinde “Denizli seni bekliyor “yazan güzel bir bayanın fotoğrafı yer alıyordu. Sabah trafiğinde gidip gelirken Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli birine aşık oldu onun için derdini böyle anlatıyor sandım.Meğer öyle değilmiş Denizlinin AKP’li belediye başkanı Osman Zolan gözünü İstanbullu turistlere dikmiş çareyi de böyle afişlerde bulmuş.Aynı anda hem kayak yapıp hem kaplıcaya gitmek isteyenlere duyurulur.

MURAT AKSU NİYE KOŞUYOR, KAÇIYOR MU?

Beşiktaş’ın eski başkan adayı ASC Hukuk Bürosu ortağı Murat Aksu şu sıralar hızlı hızlı koşuyor. Murat Aksu birinden mi kaçıyor diye merak ettik. Tabi ki hayır. Bakın Murat Aksu koşma nedenini çevresine nasıl duyuruyor:

Sevgili Arkadaşlarım,

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) için iyilik peşinde koşuyorum!

İstanbul-2018-TESYEV-Fark Yarat, Geleceği Yaşat projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

TESYEV devlet lise ve üniversitelerinde okuyan %40’tan fazla engel seviyesi olan öğrencilerin engelsiz öğrencilerle eşit şartlarda eğitim alabilmeleri için burs sağlıyor!

Benim hedefim tesyev ile birlikte engelli lise ve üniversite öğrencilerinin burs fonuna katkı sağlayabilmek!

1 Üniversiteli burs bedeli : 3.600 TL
1 Liseli burs bedeli : 1.530 TL

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz. Ne kadar isterseniz o kadar bağış yapabilirsiniz. 10-20 hiç farketmez!!

Kampanya koşucu kodum: (CC37596)
Beni desteklemek için hadi bağış yap

https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC37596

#TESYEV #degistirenadimlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here