Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli, Fenerbahçe maçında penaltı atışının ardından maçın hakeminin yaptığı kural hatası nedeniyle, karşılaşmayı tekrar oynamak konusunda net konuştu.
KULÜBÜMÜZ YENİDEN OYNAYALIM DERSE, OYNARIZ 
Radyospor’dan Özgür Sancar’ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Denizli, “Biliyorsunuz Kasımpaşa’nın yönetim organizasyonu farklı. Turgay bey (Ciner) yeniden oynanması doğrultusunda karar verirse; biz Fenerbahçe maçını yeniden oynarız. Hiç sorun yok. Neden olmasın” dedi.
NEDEN ÇOK GOL ATTIĞIMIZ SÖYLEMİYORLAR
Fenerbahçe maçında galibiyete yakın taraf olduklarını vurgulayan Denizli, “İyi olduğumuz daha da iyi olabileceğimizi düşünüyorum. Kasımpaşa neden çok gol yiyor diyorlar. Fakat ne kadar çok gol attığına bakmıyorlar. Ligin en çok gol atan takımıyız. Bunu görmüyorlar mı? Bu kadar çok gol atan takım elbette kalesinde de gol görür. Ben takımımın herkesin zevkle izlediği futbol oynadığını düşünüyorum. Önemli olan bu” şeklinde konuştu.
ŞAMPİYONLUK? 
Kasımpaşa’nın şampiyonluk şansı için ise “Ligi görüyorsunuz neler oluyor. Belli bir stratejimiz var. Kadro derinliğimizi arttırmak için devre tabii ki transfer girişimlerimiz olacak. Alacağımız maksimum puanı almaya çalışacağız. Bunu sonunda elde edebileceğimiz olası sonuçlardan bir tanesi şampiyonluk olamaz mı?” dedi.
DIAGNE VE TREZEGUET İÇİN TEKLİF ALDINIZ MI? 
Mustafa Denizli, Diagne ve Trezeguet’e teklifler olduğunu da dile getirdi: “Evet teklifler var. Her ikisine de… oyuncuların kafalarını karıştırıyorlar. Bu durum beni rahatsız ediyor. İkisinin de performansından memnunum; ama ister istemez bu olaylardan etkileniyorlar” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here