İtalyan gazeteci Lorenzo Di Caprio, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar’ın sorularını yanıtladı. Khedira’nın Fenerbahçe’ye olası transferini değerlendiren Di Caprio’nun açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

“Fenerbahçe, Khedira ile anlaşmada sorun yaşayabilir”

Fenerbahçe, Khedira için Juventus ile görüşme halinde. Oyuncu Juventus’ta çok fazla maaş alıyor. Takım onu kadroda düşünmüyorum. Fenerbahçe’nin transferi birkaç günde çözebilir. Temel sorun Khedira’nın burada çok fazla maaş kazanması. Net olarak 4 milyon Euro’dan daha fazla gelir elde ediyor. Fenerbahçe kiralık olarak anlaşabilir. Burada Khedira’nın ikna edilmesi gerekiyor. Almanya’dan da teklifler alıyor. Fenerbahçe’nin hızlı hareket etmes gerekiyor.

“Eljif Elmas, Napoli’ye transfer olacak”

Eljif Elmas büyük bir ihtimalle Napoli’ye transfer olacak. Fenerbahçe 20 milyon Euro istedi ancak Napoli teklifini 15’e kadar çıkardı. Transfer böyle sonuçlanabilir.

Napoli başkanı açıkladı

Bu arada Napoli başkanı De Laurentiis, Eljif Elmas transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Corriere dello Sport‘a özel açıklamalarda bulunan Napoli başkanı De Laurentiis, konuya açıklık getirdi.

De Laurentiis, “Evet, Eljif’i istiyoruz. Ancak bu transfer öncesinde geniş kadromuzdan bazı oyuncuları satarak kaynak yaratmalıyız” ifadelerini kullandı.

Eljif Elmas ise geçtiğimiz gün Fenerbahçe kampına katılmış ve geldiği esnada “Transferden haberim yok” demişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here