NESİNE.COM, EYÜPSPOR’UN FORMA SIRT 

SPONSORU OLDU

Türk sporunun gelişimi için bugüne kadar birçok spor kulübünü ve sporcuyu destekleyen Nesine.com, Eyüpspor’un forma sırt sponsoru oldu. 

Türkiye’nin şans oyunları sektöründeki öncü ve lider markası Nesine.com, bir asrı aşkın tarihi ile Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Eyüpspor’un 2021-2022 sezonu forma sırt sponsoru oldu. Eyüp Stadyumu’nda, Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu ve Eyüpspor Spor Kulübü As Başkanı Fatih Kulaksız’ın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya ile basın mensupları katıldı. 

İmza töreninde konuşan Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu, Nesine.com ile Eyüpspor arasındaki işbirliğine ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Eyüpspor Kulübü ile Nesine’nin işbirliğinin başlayacağı bu güzel günde bir araya gelmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Öncelikle, bir asırlık tarihi ve günümüz şartlarında dahi semt kültürünü ve değerlerini yaşatabilmesi ile Eyüpspor, Türk sporunun kıymetli spor kulüplerinden biri. Bu nedenle yaptığımız işbirliğinden dolayı gururluyuz. Nesine.comolarak, semt kulüplerimizin, özellikle gençlerimizi spora kazandırmak adına desteklenmesi ve yaşatılması gerektiğine yürekten inanıyoruz. Türkiye’de şans oyunları sektörüne liderlik ediyor ve birçok konuda öncü bir rol üstleniyoruz. 6 Milyonun üzerinde üyemiz ve 80 milyona varan ziyaret sayımızla ülkemizin spor kategorisinde en çok ziyaret edilen sitesi olmamızın bize yüklediği görevler olduğunu biliyoruz. Bu sebeple Türk sporuna ve sporseverlere kaynak yaratan projelerde yer almaya özen gösteriyoruz. Nesine, spordan kazandığını başta spor olmak üzere ülkemizin ve toplumun kalkınmasına katkı sağlayacak projelere yönlendiren bir platform. Spora yapılan yatırımın, toplumsal kalkınmanın itici güçlerinden biri olduğuna inanıyor, farklı branşlarda spor faaliyetlerini, farklı liglerde mücadele veren kulüplerimizi ve sporcularımızı desteklemek için çalışıyoruz. Bizim için, işbirliklerimizin uzun soluklu olması da ayrıca önem taşıyor. Böylece gerçek anlamda bir yol arkadaşlığı kazanıyor ve sağladığımız faydaların gerçekten bir amaca ulaştığını görebiliyoruz.”

Nesine.com’un bu sezon Fenerbahçe Futbol A Takımı, Galatasaray Futbol A Takımı, Euroleague ve Eurocup sponsorluklarını sürdürdüğünü belirten Halit Gülbakanoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzdeki yıllarda yine spora olan desteğimiz, farklı branşlarda da katlanarak devam edecek. Eyüpspor’a şampiyonlukla tamamlayacakları keyifli ve başarı dolu bir sezon diliyoruz. Eyüpspor’un benim için özel de bir tarafı var, geçmişte bağlarımın olduğu bir semt ve kulüp olması özellikle heyecan ve gurur verici. Hem Eyüpspor Kulübü yönetimi tarafında, hem de Nesine tarafında, bu süreçte emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. İmzamızın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.”

Eyüpspor Spor Kulübü As Başkanı Fatih Kulaksız ise “Eyüpspor Kulübü olarak 2021-2022 sezonunda Nesine.com ile forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşma kapsamında bu sezon formalarımızın sırt bölümünde Nesine.comyazısı yer alacak. Türk sporuna her şartta destek veren, Türkiye’nin şans oyunları sektöründeki öncü ve lider markası Nesine.com ile yaptığımız bu işbirliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Nesine.com’a ve Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu’na teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. 

Önceki İçerikFatih Tekke: Bizim dönemimizde VAR olsaydı Trabzonspor’un en az 2 şampiyonluğu daha vardı
Sonraki İçerikBünyamin Balcı, Galatasaray’a gelecek mi? Nuri Şahin sözleşmesindeki ilginç ayrıntı… Antalyaspor basın sözcüsü Adnan Başkan açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz