Turkcell Platinum Golf Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Üçüncüsü düzenlenen Turkcell Platinum Golf Challenge, 20-22 Ekim tarihlerinde İstanbul’daki Kemer Country Golf Kulübü’nde tamamlandı. Üç gün boyunca 200’ü aşkın golf tutkununun şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiği turnuvada, erkeklerde Yusuf Teoman, kadınlarda da Hyun Jin Kim şampiyon oldu. TFF Başkan Vekili ve Fenerbahçe eski Asbaşkanı Nihat Özdemir de kendi kategorisinde birinciliği elde etti.

Turkcell pek çok farklı spor dalına destek vererek Türk sporuna sahip çıkıyor. Turkcell Platinum, bu kapsamda golf sporunun gücüne güç katmaya devam ediyor. Turkcell Platinum Golf Challenge 20 – 22 Ekim tarihlerinde İstanbul’daki Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleştirildi. Bu yıl üçüncüsüne imza atılan ve üç gün boyunca devam eden turnuva golf tutkunu pek çok ismi bu hafta sonu bir araya getirdi.

Turkcell Platinum Golf Challenge’a, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun yanı sıra Gençlik ve Spordan Sorumlu Eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü ve Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu da katıldı. Erkekler C kategorisinde yarışan TFF Başkan Vekili ve Fenerbahçe eski Asbaşkanı Nihat Özdemir kendi kategorisinde birinciliği elde etti.

Üç gün süren turnuvaya kayıt veren 200’ü aşkın sporcu, “Erkekler A-B-C” ve “Kadınlar A-B” ile “Gençler” olmak üzere altı ayrı kategoride yarıştı. Turkcell Platinum Golf Challenge 22 Ekim Pazar günü 17.00’de düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Turkcell Platinum Golf Challenge Kazananları

Erkekler A: Yusuf Teoman
Erkekler B: Jang Won Kim
Erkekler C: Nihat Özdemir
Kadınlar A: Hyun Jin Kim
Kadınlar B: Merve Hıdıroğlu

Önceki İçerikTGRT Spor Müdürü Hakan Dede: Futbolsuz futbol programları var. 3-5 beyefendi oturmuş, bağıra bağıra…
Sonraki İçerikAybars Hünalp’tan spor yorumcularına sert eleştiri: Hentbol bilgisiyle futbol yorumlayan…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz