Fanatik gazetesi yazarı Nilay Yılmaz, gündemi kendine has üslubuyla yorumladı. Sezona damgasını vuran sözleri toparladı:

 

Hadi gülümse (2)

Transferler, duyumlar hız kesmeden devam ederken geçen sezondan geriye kalan gülümseten, düşündüren sözlerinin ilk kısmı önceki gün yayımlandı. Bu da 2. kısım. Gülümseyelim biraz…

Volkan Şen: Ben milli oyuncuyum, oyundan alınınca rencide oldum.
Mehmet Demirkol: Burada tek gariplik Volkan’ın milli olması.

★ ★ ★

Kedi öldü ama eski eşimden korktuğum için “hayvan öldü, nafakayı da bitirelim” diyemedim. (Eski eşinin kedisine nafaka ödeyen Lemi Çelik)

★ ★ ★

Muhabir: Malaga’nın son hafta Real Madrid’i yeneceğini düşünüyor musunuz?
Luis Enrique: Büyükannemin tekerlekleri olsaydı bisiklet olurdu.

★ ★ ★

En unutamadığım anım; Fenerbahçe-Trabzon maçından sonra şampiyonluk turu attık ve daha sonra şampiyon olmadığımızı öğrendik. (Gökçek Wederson)

★ ★ ★

Fenerbahçe’nin Ozan Tufan’a ihtiyacı mı vardı? Beşiktaş almasın diye gidip transfer ettiler. (Emre Bol)

★ ★ ★

Gerard Pique: Real Madrid’in değerlerini sevmiyorum.
Luis Enrique: Bu konuda Pique’den daha radikalim. Bu yüzden konuşmak istemiyorum.

★ ★ ★

Real’le sözleşmemi uzatmak istiyordum ama babam, Florentino Perez’in odasının kapısını yumruklayınca bu durum ortadan kalktı. (Mesut Özil)

★ ★ ★

İki oğlum var. Biri Fenerbahçeli, biri Galatasaraylı. Galatasaraylı olana hocası “Tarih nedir” diye sormuş. Bizimki “Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray” demiş. (Fuat Akdağ)

Hayaldi gerçek oldu

Messi’nin teknik direktörü olmak benim hayalim. Dünyanın en iyisini izlemenin ve onu çalıştırmanın hayalini kuruyorum. (Sevilla’nın eski, Arjantin’in yeni Teknik Direktörü Jorge Sampaoli)

★ ★ ★

Dürüst olmak gerekirse kendimi gerçek bir teknik adam olarak göremiyorum. 16 yıl boyunca bana uymayan bir şeyi yaptım. (Frank Rijkaard)

★ ★ ★

Tolga Ciğerci’ye zeka testi yapsınlar. Bırakın 60-70’i, 20 alsın adımı değiştiririm. (Serhat Ulueren)

★ ★ ★

Messi gelse, “Bir sezon Altınordu’da bedava oynayacağım” dese, kesinlikle “olmaz” diyeceğim. (Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan)

★ ★ ★

Bayılırken şampiyonduk, ayıldım herkes ağlıyor. Sağımda Guiza ağlıyor, solumda Aziz Başkan çok kötü. (Emre Belözoğlu)

★ ★ ★

Hayalim şu; Beyoğlu’nda bir kızla çarpışıyorsun, kitapları yere düşüyor. Ona aşık oluyorsun. İşte böyle bir aşk bekliyorum. Ve buna inanıyorum. (Arda Turan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here