– MIRMIR ÖLDÜ AMA ESKİ EŞİMDEN KORKTUĞUM İÇİN NAFAKAYI KESEMEDİM
– LEMİ ÇELİK’İN NAFAKA ÖDEDİĞİ KEDİ ÖLDÜ AMA NAFAKA DEVAM EDİYOR!
Eski futbolcu Lemi Çelik, EgeBilim Koleji’nde katıldığı panelde önemli bir açıklama yaptı. Ayrıldığı eşinde kalan Mırmır isimli kedinin 2 ay önce öldüğünü söyledi. Geçen sene kemoterapi masrafını da ödediği İran kedisi için “Kedi öldü ama eski eşimden korktuğum için hayvan öldü nafakayı da bitirelim diyemedim” dedi

Tiyatrocu Hülya Kalebayır ile Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik 2010 yılında boşanmıştı. Ailenin kızının velayetini anneye veren mahkeme, Lemi Çelik’in kızı için aylık 4.500 TL nafaka belirlemişti. Kalebayır’ın talebi üzerine, Çelik’in kedileri ‘Mırmır’ için aylık 500 lira nafaka ödemesine de karar verilmişti.

Dünyada kediye nafaka ödeyen tek insanın kendisi olduğunu söyleyen Çelik, bundan 1 yıl önce şu açıklamayı da yapmıştı: Mırmır kanser olmuş. Yaklaşık 6 aydır kemoterapi alıyor. Beslenmesi, iğneleri ve hastane giderlerinin yanı sıra kuaför ihtiyacı için her ay düzenli para ödüyorum. Bin 150 lira da kemoterapi için ödedim”

Ve Mırmır isimli İran kedisinin öldüğü ortaya çıktı. İstanbul Kartal’da bulunan EgeBilim Koleji’nde panele katılan Lemi Çelik, bir soru üzerine “Açıklamak istemiyordum ama Mırmır öleli 2 ay oldu. Ama nafakasını halen eski eşime ödüyorum. Eşimden çekindiğim için bu nafakayı keseyim diyemedim” dedi.

Önceki İçerikBorussia Dordmund Nuri Şahin ile nikah tazeledi.
Sonraki İçerikGazprom’un organize ettiği ‘Dostluk İçin Futbol’ programı 64 ülkede kutlandı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz