Fikret Orman, Quaresma’ya stadı gezdirdi. Orman’dan stat inşaatı hakkında bilgi alan Ricardo Quaresma, Vodafone Arena inşaatında görevli personelle de hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Fikret Orman, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak ile Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, daha sonra Ricardo Quaresma ile özel bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrası BJK TV’ye özel açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Quaresma’nın Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladığını ifade etti ve şunları söyledi:

“Ricardo Quaresma, bu stadın eski halinde oynamıştı. Şimdi yenisini yapıyoruz. Kampa gitmeden önce konuşmak istedik. Artık bundan sonrası sahada profesyonelce işini yapması. Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu anladı. Enteresan, Quaresma’nın taraftarla arasında bir bağ var. O da bunun farkında. Üzerinde daha fazla sorumluluk var. Onun için Beşiktaş’ta önemli işler yapma zamanı. Umarım güzel günler yaşayacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here