Polis Memuru Seçkin YILDIZ, TMOK Fair Play Ödülü ile ödüllendirildi

RİZE (TSA) – Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play ödülleri sahiplerine takdim edilmeye devam ediliyor. Sportif Tanıtım Dalında Kutlama Mektubu ile ödüllendirilen polis memuru Seçkin Yıldız’ın ödülünü, Rize İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen görkemli bir törenle TMOK Fair Play Komisyon Üyesi Hasan Sarıçiçek ve Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman takdim etti.

GÖKDUMAN’DAN TMOK’A TEŞEKKÜR: “İYİ BİR MODEL”

Rize İl Emniyet Müdürü Gökduman, Seçkin Yıldız’ı tebrik ederek, “Böyle güzel bir çalışmayı ödüllendirip arkadaşlarımızı cesaretlendirdikleri için Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’ne teşekkür ediyorum. Bu ödül, birinci vazifeleri halkımızın emniyet, güven ve huzurunu temin etmek olan emniyet mensuplarımıza sosyal sorumluluk alanında da yeni bir yol açmıştır. Bu ödül iyi bir örnek olarak teşkilatımız içinde yeni sorumlulukları da beraberinde getirecektir” dedi.

SARIÇİÇEK: “İYİLER DAİMA KAZANIR”

TMOK Üyesi Hasan Sarıçiçek ise her yıl farkındalığı olan özgün çalışmalara öncelik tanıdıklarını belirterek, “İyiye, doğruya giden bütün güzel gayretler örnek alınsın diye bu tür özgün çabaları ödüllendiriyoruz. Seçkin Yıldız’ın farkındalık oluşturan bu çalışması, yüzlerce aday içerisinden seçilerek uluslararası bilim kurullarında da takdir edildiği için iki büyük jüriden geçerek ödüle layık görüldü. Kendisini ve Yıldız ailesini tebrik ediyorum. Sonuçta iyilik bulaşıcıdır ve iyiler daima kazanır” diye konuştu.

YILDIZ: “YENİ BİR PROJEM VAR”

Polis memuru Seçkin Yıldız, ödüle layık görüldüğünü duyunca çok heyecanlandığını vurgulayarak, şunları kaydetti: “Çalışmamız, Artvin’in Arhavi ilçesinde uygulanan ‘herkes için futbolda mavi kart’ etkinliği. On yıldır yapılan etkinlikte çocuklara sarı ve kırmızı kart göstermeyip olumlu davranışları mavi kart ile ödüllendiriyoruz. Mavi kart centilmenliği, sportmenliği simgeleyen sembolik bir kart. Bu projeyi yüksek lisans tezine dönüştürdük ve etkilerini ölçtük. Yüksek lisans tezini de akademik makaleye dönüştürdük. Sonra bu çalışmalar Fair Play komisyonuna önerildi ve komisyon beni ödüle layık gördü.”

Önceki İçerikGalatasaray’dan tarihi sponsorluk anlaşması! Stadın ismi değişiyor
Sonraki İçerikVakıfBank’ın efsane kaptanı Melis Gürkaynak yeni sezonda Altyapı Menajerliğine getirildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz