Quantum’da zaman Fenerbahçe’yi gösteriyor!

Quantum, Fenerbahçe ile gurur duyan taraftarlar için özel saatler tasarladı.

Yurt içinde ve yurt dışında kazanılan başarıların ihtişamına yakışır, gösterişli tasarımıyla dikkat çeken Quantum Fenerbahçe özel serisi, limitli sayıda üretildi.

1995 yılından beri büyük düşünüp hayallerini gerçeğe dönüştürenler, zamana Quantum’la hükmediyor. Quantum başarılarıyla tüm Türkiye’nin gururu olan Fenerbahçe’yi yansıttığı özel serisiyle taraftarlara sürpriz yapıyor.

Yüksek kalite standartları ile üretilen Quantum Fenerbahçe limitli koleksiyon saatler, yenilikçi ve gösterişli tasarımıyla dikkat çekiyor. Üretilen saatlerin, yansıma yapmayan ve çizilmeyen özel safir camı, çelik kasayla mükemmel uyum sağlayan gerçek deri kayışı, çift tulumba ve çift balansı özel otomatik mekanizması, kadranındaki 3 boyutlu köprülerle kullanıcısına görsel bir şölen sunuyor. Bu özel mekanizma aynı zamanda 48 saatlik güç rezervine sahip.

Quantum, tüm Fenerbahçe’nin zamanının hiç durmaması için bu limitili koleksiyon ile birlike mekanizmanın güç rezervini otomatik olarak dolduran “Winder” saat kutusunu hediye ediyor.

Her saate ayrı bir özel seri numarasıyla Quantum Fenerbahçe Limitli serisi saatler, tüm Feneriumlar ve seçkin saat satış noktalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here