Quaresma ile Beşiktaş arasındaki gerilen ipler koptu… Siyah beyazlı takımın Portekizli yıldızı, Fikret Orman‘ın söylediği iddia edilen “Verin parasını gitsin” sözlerine Instagram hesabından sert bir cevap vermişti. Beşiktaş Kulübü de o sözleri sitesinden yaptığı açıklama ile yalanlasa da Quaresma ikinci bir hamlede bulundu ve bu kez Instagram’dan Beşiktaş’ı takibi bıraktı.

Bu arada Beşiktaş Kulübü’nün yalanladığı haberi yapan Fanatik Gazetesi muhabiri Orhan Yıldırım bugün bir yazı yazarak olayın perde arkasını anlattı:

Kim o yönetici?

Başkan Fikret Orman’ın Ricardo Quaresma hakkındaki sözlerini dün haberleştirdik, yalanlama geçildi. Önce, yeni yönetimin ilk toplantısını deşifre ettik. Başkan, başta transfer ve futbol komitesi olmak üzere bunları kapattığını ve kimseye görev vermeyeceğini söylüyor. Bunu haber yaptık. Akşam saatlerine yalanlama geldi. Haftalar geçti, yazdığımız gibi görev bölümü olmadı. Transferi Başkan ve Adalı yapıyor. Abdullah Avcı’nın basın toplantısında Adalı ve Melih Aydoğdu ile sohbet ederken bir yönetici daha katıldı bizlere. “Bahsi geçen haber doğru ise ispatla!” dedi.

Önce iddiaları yanıtlayın

Kendisine bu ve diğer şahitler önünde aynen şunu söyledim: “Haber kaynağımı açıklamam. Ama önce siz, kulüpten hukuk büronuza aktarılan makbuzlu milyonları ve Fulya’daki otopark ilişkileriniz hakkında ortaya atılan iddiaların söylediğiniz gibi doğru olmadığını ispatlayın, gerekirse ben de kaynağımı açıklarım.” Bin tane dava açtığını ileri sürüp uzaklaştı. Daha farklı konuşmalar da oldu ama yazmaya değmez.

Yine aynı isim çıktı!

Düne gelelim… Yine yönetim kaynaklı bilgi. Başkan’ın maaşını zamanında alamadığı gerekçesi ile kulübü şikayet eden Quaresma için verdiği haklı tepki… Bu kez yine sözde yalanlama… Küçük bir araştırma sonrası yine bu malum yönetici çıktı altından… Kendince bizleri bu şekilde rencide etme durumu var. Her doğru habere tekzip yazma alışkanlığı… Daha üç senedir tanıdığımız bu yönetici kim acaba? Koca Beşiktaş camiasını yönlendirmeye kalkıyor. Hem de hakkında bunca belgeli iddialar varken.. Evet, sizce bu yönetici kim olabilir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here