Radyo Seymen yönetim kurulu başkanı Mustafa Ödübek, ACP Medya ile aralarında yaşananları tüm detayları ile açıkladı.

İşte Mustafa Ödübek’in açıklamaları;

– Radyo Seymen ACP Medya’dan Neden Ayrıldı?

Mustafa ÖDÜBEK: Samimi değillerdi hesaplarımız hiçbir zaman net olmadı, aldıklarının üçte ,ikisini bize beyan ettiler. Hiç bir zaman hesap mütabakatı yapamadık. Bu konularla ilgili muhatap da bulamadık ne Bilal bey nede Cüneyt beyle iletişim kuramadık. Farklı dünyaların insanlarıyız, Şuan bize 1.600.000 TL borçları var, çekleri ödenmiyor, çekleri yazılmaya başlandı. Avukatımız Fatih Sayın dün itibariyle haciz işlemlerini başlattı.

– Kent Radyoyu geri aldınız doğru mu? Neden?

Mustafa ÖDÜBEK: Kent FM’in ödemelerini hiçbir zaman tam olarak alamadık, ödemelerde sürekli sorunlar yaşadık uzun vadeli çekler verildi günü geldiğinde ise çekler ödenmedi. Biz de Radyoyu geri aldık.

– Acp Medya ile aranızda sözleşme var mı? Onların sizi mahkemeye verdiği söyleniyor?

Mustafa ÖDÜBEK: ACP Medya ile hiçbir zaman sözleşme imzalamadık. 2015 yılının performansına göre sözleşme yapıp yapmayacağımıza karar verecektik, 2015 yılında alacaklarımızı haciz yoluyla tahsil etmeye çalışıyorsak zaten 2015 yılın sonunda da sözleşme yapmanın da anlamı yok.

– Aldıkları reklamın 3/2 sini beyan ettiler dediniz bunu biraz daha açar mısınız?

Mustafa ÖDÜBEK: Örnek bir firma tarafından radyo seymen’e ödenen bütçe 16.000 TL iken Rradyo Seymen’e 10.400 TL üzerinden bu reklam gösterilmiştir. Bu 10.400 TL üzerinden ACP medyanın komisyonu da var.
Bir örnek daha vereyim şuan bizde sponsorluğu devam eden aylık 40.000 TL tahsil ederken ACP’nin bunu bize gösterdiği rakam 10.000 TL bile değildir.
Bu kadar ticari ahlakı yerinde olmayan bir kurumla ve kişilerle yan yana olmamız mümkün değildir.
Bu sebeplerden yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

– Acp Medya’nın Pal FM’i kiraladığı konuşuluyor bu konuda ne diyeceksiniz?

Mustafa ÖDÜBEK: ACP medya ile yollarımızı ayırdığımızda Bilal bey bana şunu söylemişti biz kiralamıyoruz başkası kiralayacak, görüntüde biz olacağız demişti. Detayları bilemem. Allah Pal FM’in Yardımcısı Olsun. (oydar.com)

(NOT: Cüneyt Aysel’in sahibi olduğu ACP Medya, Radyo Bilyoner’in de sahibi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here