Rasim Ozan Kütahyalı’dan Fatih Altaylı’ya Aziz Yıldırım tepkisi: Yavşaklardan değilim!

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, bugünkü köşesinde Fatih Altaylı’ya eleştiriler getirdi. Kütahyalı, Altaylı’nın Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ile spor dünyasında tanımış birçok kişinin hapis cezasına çarptırıldığı 3 Temmuz 2011’de başlayan “futbolda şike” soruşturmasını sonuna kadar desteklediğini, hatta Yıldırım’ın sabıka fotoğrafını yayınladığını söyledi. Kütahyalı, Altaylı için “şimdi ise sanki hiç 3 Temmuz’u desteklememiş gibi arazi olmaya çalışıyor” ifadelerini kullandı:

İşte Kütahyalı’nın yazısının spordaki hesaplaşma ile ilgili bölümü şöyle:

Askeri vesayeti göçerttiğimiz sürecin tüm mesuliyetini de-yapılan yanlışlar dahil-üstlenmeye hazır olduğunu bin kere yazdım. Ergenekon-Balyoz noktasında her tür hesaplaşmaya hazır olduğumu da bin kere söyledim.
*
Ben sorumluluktan kaçan kaypaklardan değilim. 3 Temmuz sürecini de sonuna kadar destekleyip, Aziz Yıldırım’ın sabıka fotoğrafını yayınlayan, şimdi ise sanki hiç 3 Temmuz’u desteklememiş gibi arazi olmaya çalışan Fatih Altaylı riyakarlığında bir yazar da değilim.
*
17-25 sonrası FETÖ vesayetini biz göçertirken de her gün arayıp yalakalık yapanlar şimdi bizlere hainlik ve alçaklık yapmaya kalkıyor. Yoksa ben düşmanın mert olanını severim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here