GIGI HADID ve REEBOK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ!

Dünyaca Ünlü İkon Reebok’ın Yeni Marka Hareketi ile

Dünyadaki Tüm Kadınlara Sesleniyor!

Dünyaca ünlü stil ve moda ikonu, fitness elçisi Gigi Hadid; Reebok’ın ilham veren kadınlar topluluğuna, markanın ‘Perfect Never’ kampanyasının yüzü olarak katıldı. Güçlü bir mesajı olan ve kadınlara ilham vermeyi amaçlayan ‘Perfect Never’ hareketi; dünyadaki tüm kadınları kusurlu olmanın güzelliğini ve kişinin kendisinde yarattığı gelişimi kutlamaya çağırıyor. Fitness’ın sağladığı fiziksel, zihinsel ve sosyal faydaları kullanarak çevrelerini saran kötü enerjiye meydan okumaya teşvik ediyor.

1475831361_gigi_hadid_ve_reebok_g____ler__n___b__rle__t__rd____2_Dünyaca ünlü süper model, kadınların üzerindeki kusursuz olma baskısına yabancı olmadığını, bu baskıyı kendisini sürekli eleştiren topluluktan da gördüğünü belirtiyor. Hadid, fitness sayesinde kendi dinginliğini bulduğunu, spor yapmanın onu sadece fiziksel değil ayrıca zihinsel olarak da değiştirdiğini söylüyor. Zihinsel olarak dinginliğe ulaştığı tek zamanın antrenman yaparken olduğunun da altını çiziyor. “ Profesyonel olarak spor yaparken, kusursuz olmaya o kadar odaklanırdım ki, eğitmenlerim beni yarışmaktan alıkoyarlardı. Hatalarıma odaklanırdım, bu da domino etkisi yaratarak daha fazla hata yapmama neden olurdu. Bu durum odağımı değiştirene, tekrar odaklanıp, tekrar başlayana kadar devam etti. Sonrasında ise beni en çok kendi hatalarım ve eksikliklerim motive etti.” diyor Hadid.

Gigi Hadid, odağını değiştirmeyi öğrenerek ve kontrolü ele alarak, bu hataları ve ruhsal düşüşleri kabul etmenin ve onları daha iyi olabilmek için motivasyon olarak kullanmanın kendisini geliştirdiğini keşfetti. Şimdi ise Reebok ile birlikte, kadınların kendi hatalarını ve eksikliklerini kabul edip; iç güçlerini, cesaretlerini ve inançlarını kucaklamaları için çalışıyor.

Reebok’ın Gigi Hadid ile ortaklığı ‘Perfect Never’ hareketinin ikinci kısmını başlatıyor. Temmuz ayında dünyaca ünlü atlet Ronda Rousey’in yer aldığı güçlü bir kampanya ile başlayan hareket, Gigi Hadid ile 2016 yılında ve sonrasında da devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here