Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden, ünlü televizyoncu Reha Muhtar, BJK TV ve BİP Spor hakkında iddialarda bulundu.

Kapatılan Vatan gazetesinin spor müdürü olan İbrahim Seten’in “Hasan şaş’a 10 maç ceza geliyor” tweet’ine yanıt niteliğinde olan “Algı operatörleri bilinçli olarak konuyu HASAN ŞAŞ’ın alacağı cezaya odaklıyorlar. HASAN ŞAŞ yardımcı Hoca. Oynamıyor. 10 maç da alsa fark etmez. O KAVGADA GÖSTERİLMEYEN KIRMIZILAR ve SALDIRILARA KAÇ MAÇ CEZA gelecek. Onu bilelim. ÖRTMEK için Hasan Şaş’ı öne sürüyorlar.” şeklinde bir paylaşım yapan Muhtar, Türk spor basınının bir bölümünü kontrol ettiğini ima ettiği Serdar Güzelaydın hakkında da paylaşımlar yaptı.

“BJK BAŞKANININ EN YAKIN ARKADAŞLARINDAN GS’LI FED ESKİ YÖN. SERDAR GÜZELAYDIN TURKCELL üzerinden ANLIK MESAJLAŞMA SİSTEMİ BIP’Le İLİŞKİ KURDU MU? İBRAHİM SETEN BURADA GÖREVLİ Mİ? BEŞİKTAŞ ve TÜRK FUTBOLU BURADAN GELEN ALGI YÖNETİMİNİN ETKİSİYLE OPERASYONA MARUZ KALIYOR MU?”

“Beşiktaş Başkanının en yakın arkadaşlarından BİP’le ilişkili SERDAR GÜZELAYDIN’ı bilmeyenler çıkabilir. GS Eski Başlanı DURSUN ÖZBEK’in SPORTİF DİREKTÖRÜ OLUNCA FİKRET ORMAN TARAFINDAN GÖRÜNTÜDE BEŞİKTAŞ’TAN UZAKLAŞTIRILDI! İBRAHİM SETEN Mi? O YILDIRIM DEMİRÖRENİN KARA KUTUSU…”

ALEN’İ POLİSE FİKRET ORMAN MI VERDİ?

Fikret Orman’a yönelik paylaşımlar yapan Muhtar başka bir iddiada daha bulundu:

“Beşiktaş’ın sembol ismi ALEN’i TARAFTAR OPERASYONUNDA POLİSE VEREN İSİM FİKRET ORMAN MI?..”

“Sayın Başlan Fikret Orman.. bu stadın yapılişinda sizin şirkelerimiz para aldı mı?.. ilk soru… turgay demir cevaplayabilir?..”

“Ben Beşiktaş’tan tek ve bir kuruş para almadım. Televizyona yönetici ol para al dediler ‘hayır’ dedim. Senin şirketler ve yöneticiler Beşiktaş’a fatura kestiler mi Fikret Orman.. Turgay Demir de cavaplayabilir..”

BJK TV’DE YAŞANAN REZALETLERİ AÇIKLAMADIM!

“Ağza alınmayacak ALIŞKANLIKLARINIZ var bunun ŞAHİTLERİ var. SANIRIM FENA HALDE KAŞINIYORSUNUZ.”

“BUNLAR İZAN ve MUHAKEME YETİSİNİ KAYBETTİLER. Kurduğum ve alicenaplık göstererek KURDELA KESTİRDİKLERİ BJK TV’de yaşanan REZALETLERİ AÇIKLAMAYACAĞIMA güvenip, bir de iftira atmaya çalışıyorlar. Beşiktaş ZARAR GÖRMESİN diye sustum. Yoksa YAŞADIKLARI HAYATLA SOKAĞA ÇIKAMAZLAR.”

“Bu arada Tetikçinin yakın çevresinde SON GÜNLERDE MUHALEFET TOPLANTILARINA KATILAN Zamanında CEM PAPİLA’yı AFFETMEMİZİ İSTEYEN, AYKUT KOCAMAN’ı BEŞİKTAŞ’a TEK. DİREKTÖR YAPMAYA KALKAN arkadaş rahat dursun. AZİZ YILDIRIM GİTTİ. Beşiktaştaki 5. KOL MİSYONU bitti.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here