Rıdvan Dilmen, TV8,5 kanalında yayınlanan “%100 Futbol” programında kariyerinin sonlarına geldiğini açıkladı ve yorumculuğu bırakacağı tarihi duyurdu.

Rıdvan Dilmen yayında şu açıklamalarda bulundu:

“Bir sene daha buradayım, Acun Medya ile anlaşmamızı yaptık, gelecek sezondan sonra jübilemi yapmak istiyorum. Kendim böyle bir karar aldım.”

Sezon başında TV8,5 ile anlaşan Rıdvan Dilmen, “%100 Futbol” programında Murat Kosova’nın moderatörlüğü eşliğinde yer aldı. Ünlü yorumcu, yaptığı açıklamada Acun Medya ile 1 yıllık anlaşma daha yapıldığını ifade etti ve gelecek sezon bitiminde de yorumculuğu bırakacağını duyurdu.

Bir yıl ara vermişti

Eski futbolcu Rıdvan Dilmen, yorumculuk kariyerine dönemin yayıncı kuruluşu olan Lig TV’de başladı, daha sonra geleneksel medyada NTV ve NTV Spor’da “%100 Futbol” programında yorumculuk yapan usta isim, yaklaşık 15 yıl boyunca bu kanallarda yorumculuğuna devam etti. 2021’de yorumculuğu bırakan Dilmen, 1 yılın ardından sezon başında TV8,5 ailesine katıldı. Dilmen ayrıca dijital medyada Sports Digitale Youtube kanalında da birçok kez yayınlara katılıp, programlar çekti.

Önceki İçerikTFF, Passolig’le 1 yıl daha devam etme kararı aldı
Sonraki İçerikBahar Çağlar Ökten: Basketbol futbolun gölgesinde kalmamalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz