RUUD GULLIT ÖZEL RÖPORTAJI

beIN SPORTS HABER’DE

beIN SPORTS HABER efsane isimleri ekrana getirmeyedevam ediyorHollanda futbolunun yıldız ismi Ruud Gullitözel açıklamalarıyla beIN SPORTS’a konuk oldu.Gullit’in özel röportajı 5 Nisan Pazartesi günü (bugün17.00’da beIN SPORTS HABER’de

Dünya futbolunun efsane isimlerinden Ruud GullitbeINSPORTS TÜRKİYE’ye çok özel açıklamalarda bulundu. Gullit, teknik direktörlük deneyiminden günümüz futboluna kadar birçok soruya yanıt verdi. 

Hollanda futbolunun unutulmayacak isimleri arasında yerini alan Ruud Gullit, Ajax’ı neden reddettiğine, Johan Cruyff’tanNelson Mandela’ya kadar gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. İtalya, İngiltere’de forma giydiği dönemler, Newcastle ve Chelsea’deki teknik direktörlük deneyimleri, ırkçılıkla ilgili düşünceleri ve daha fazlası hepsi bu röportajda konuşuldu. 

Ruud Gullit Özel Röportajı 5 Nisan Pazartesi günü (bugünsaat 17.00’de Türkiye’nin şifresiz spor kanalı beIN SPORTS HABER’de.

beIN SPORTS HABER frekans bilgileri:– Digiturk 83. Kanal– Kablo TV 223. Kanal– Turkcell TV+ 71. Kanal – Türksat 4A uydusu (Frekans: 12379, Polarizasyon: Horizontal (Yatay), Symbol oranı 30000) – Youtube https://www.youtube.com/watch?v=9dnUrbU0mB8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here