Galatasaray’da oynadığı süre boyunca en çok tartışılan isimlerin başında gelen Sabri Sarıoğlu NTV’de Emek Ege’nin sunduğu Kırılma Anı programına konuk oldu. Galatasaray’ın eski futbolcusu dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

‘Sabır taşı olsa çatlardı’

Sabri, “Hamza Hamzaoğlu döneminde dördüncü yıldızı kazandık. Şampiyonluk töreni benim için çok buruk geçti. O gece Burak Yılmaz tarafından sahneye Selçuk İnan kaptan olarak davet edildi. Konuşmak istemediğim konular bunlar. Çok şeyler yaşadım. Sabır taşı olsa çatlardı, ben çatlamadım sabrettim. Galatasaray’da geçirdiğim her an benim için çok özel” dedi.

‘Arda Turan’a kaptanlığı yönetim verdi’

Arkasından sarı-kırmızılı kulüpte yaşadığı kırgınlığı anlatan Sabri Sarıoğlu şöyle devam etti: “Arda’ya verilen kaptanlıkta kararı yönetim vermişti. Öbür olayda ben kadro dışı kaldım, ben geri döndükten sonra normalde ne olması gerekiyor? 

‘Selçuk İnan bir kere bile aramadı’

O anki kaptan Selçuk İnan vermek istememiş. Bu konuyu kendisiyle hiç konuşmadım. Çünkü çok büyük kırgınlığım vardı ona. 3 ay kadro dışı kaldığım dönemde bir kez telefonla arayarak halimi hatırımı sormadı bile. Görürsem selam veririm sadece.”

‘Galatasaray’ı düşünerek daha fazla konuşmam’

Galatasaray’ı çok sevdiği için daha fazla konuşmak istemediğini vurgulayan Sabri, “Benim yerimde başkası olsa kendisinin yaşadıklarını anlatmak için her şeyi anlatırdı. Ben Galatasaray’ın içinde yetiştiğim için alt yapıdan yetişen oyuncular böyle olur. Galatasaray’a zarar geleceğine, kendine gelsin daha iyi der. O yüzden konuşmuyorum” ifadelerini kullandı. 


Önceki İçerikMarcao, beIN Sports’a konuştu. Kerem’le arasında ne yaşandı? Nelsson için ne düşünüyor?
Sonraki İçerikYattara’nın gözyaşları… D-Smart’taki yayında Trabzonspor’dan ayrılık görüntüleri ekrana gelince duygulandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz