Sabri Sarıoğlu’ndan dikkat çeken Fatih Terim açıklaması: Kırgınım

Galatasaray’ın efsane futbolcularından Sabri Sarıoğlu, Galatasaray’ın sembol isimlerinden Fatih Terim’e kırgın olduğunu belirterek “Fatih Hoca’nın ekibinden 2 kişi ‘yuvaya dönüyorsun hiçbir yerle imzalama’ dedi. Ardından transfer sezonu geldi arayan soran olmadı, ortada kaldım. Herkes takımını kurmuştu ben de buraya kadarmış deyip futbolu bıraktım. Fatih Terim’e saygım sonsuz ama bu konuda kırgınlığım var” dedi.

Galatasaray’ın eski futbolcularından Sabri Sarıoğlu, Fanatik gazetesinin YouTube kanalına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra İzmir temsilcisi Göztepe’nin formasını terleten eski milli yıldız, sarı-kırmızılı takımdan ayrılış sürecinde eski başkan Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek ile sorun yaşadığını belirterek kendisine verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.

“TERİM’E KIRGINIM”

Göztepe ile sözleşmesi sona erdikten sonra dönemin Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in ekibi tarafından arandığını söyleyen eski futbolcu, “Fatih Hoca’nın ekibinden 2 kişi ‘yuvaya dönüyorsun hiçbir yerle imzalama’ dedi. Ardından transfer sezonu geldi arayan soran olmadı, ortada kaldım. Herkes takımını kurmuştu ben de buraya kadarmış deyip futbolu bıraktım. Fatih Terim’e saygım sonsuz ama bu konuda kırgınlığım var.” ifadelerini kullandı.

2001 yılında Galatasaray altyapısında başlayan kariyeri 2017 yılına kadar süren Sarıoğlu, toplam 508 maça çıkarken 24 gol atıp 56 asist yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here