Beşiktaş’ta forma giyen Salih Uçan’ın temsilcisi Ömer Koray Uzun, ”Başakşehir’e kiralık transferi sırasında, Beşiktaş, Salih’e güvenini ortaya koymak bakımından sözleşmesin uzatılmasını sağlayan opsiyon maddesini devreye sokmuştu. Yeni bir şey değil. Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen bir durum” dedi. 

SALİH’E KARŞI BİR ÖNYARGI VAR NEDENİNİ KENDİSİ DE ANLAMIYOR 

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Uzun, ”Salih, Beşiktaş’ta iyi bir sezon geçiriyor; fakat kendisine karşı anlayamadığım bir eleştiri var. Önceki hafta, en iyi 11’e seçilmiş. Hem defansif hem de ofansif aksiyonlarda ligin ilk beşinde olan bir oyuncu. Ama haksız biçimde eleştiriliyor. Kendisi de bunu anlayamıyor. Asist yapıp iyi oynadığı bir maçtan sonra, bile televizyonda aleyhte yorumlar var. Haksızlığa uğruyor. Kendisi hakkında bir önyargı var. Nedenini Salih de anlayamıyor. Ligin en iyi oyuncularından bir tanesi, milli takımda olmayı hakettiğini düşünüyorum. Tabii seçilmemesine üzülmüştü. Şenol Güneş, maçlardan sonra Salih’le konuşuyor. Neleri iyi yaptığına dair, neleri yapması gerektiğine dair bilgiler veriyor. Gayet iyi bir ilişkileri var” şeklinde konuştu. 

Önceki İçerikŞansal Büyüka ekranlara döndü! Usta televizyoncu D-Smart ekranlarında olacak
Sonraki İçerikFA Cup dördüncü turda eşleşen Manchester City ve Arsenal mücadelesi ve diğer FA Cup mücadeleleri Tivibu Spor’dan naklen yayınlanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz